Domantas Sabonis

Domantas Sabonis prisidėjo prie „Kings“ pergalės

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (31/23) komanda svečiuose 102:98 nugalėjo Denverio „Nuggets“ (36/19) krepšininkus.

Lietuvis per 38 minutes pelnė 20 taškų (dvitaškiai 9/16, baudų metimai 2/3), atkovojo 13 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir suklydo 5 kartus.

Tiek pat taškų surinko ir Harrisonas Barnesas, o rezultatyviau už juos Sakramento ekipoje žaidė tik De‘Aaronas Foxas. Jo sąskaitoje – 30 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Pergalę į savo sąskaitą įsirašė ir Naujojo Orleano „Pelicans“ (33/22) su Jonu Valančiūnu. Lietuvio atstovaujamas klubas namie 133:126 nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (9/45) klubą.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 15 su puse minutės pelnė 10 taškų (dvitaškiai 5/6), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po kartą kamuolį blokavo ir prarado.