Deivido Gailiaus benefisas puolime neišgelbėjo „Neptūno“ nuo pralaimėjimo

Klaipėdos „Neptūnas“ (12/15) patyrė pralaimėjimą prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (7/19) rezultatu 91:95 (24:24, 18:24, 14:18, 35:25).

Organizatorių nuotr.

Klaipėdos ekipos negelbėjo net ir rekordinis D. Gailiaus pasirodymas. Klaipėdietis pelnė 32 taškus ir realizavo 8 tritaškius iš 13 bandymų.

Susitikimą geriau pradėjo svečiai su M. Johnson‘u ir R. Culpepper‘iu priešakyje. Visgi „Neptūnas“ besivejančių vaidmenyje ilgai nebuvo.

Klaipėdiečių gretose taip pat rezultatyviai žaidė legionierius T. Leimanis. Pastarasis pelnė 7 taškus, o po dešimties žaidimo minučių švieslentė rodė lygų rezultatą (24:24).

Antrajame kėlinyje Pasvalio ekipa puikiai išnaudojo savo greitą puolimą, kuriuo raižė uostamiesčio komandos gynybą.

Sulig kiekviena varžovų ataka, „Neptūno“ duobė gylėjo.

Po D. Skapintsev‘o dvitaškio metimo komandas skyrė rekordinis taškų skirtumas (36:50).

Kiek sėkmingiau ketvirtį pavyko užbaigti D. Adomaičio auklėtiniams, bet skirtumas prieš ilgąją pertrauką išliko dviženklis (42:52).

Vienas iš „Pieno žvaigždžių“ gero žaidimo komponentų pirmoje rungtynių dalyje buvo dvitaškiai metimai. M. Šerniaus auklėtiniai pataikė net 15 iš 20.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai atsibudo ir pradėjo demonstruotį solidesnį žaidimą.

Du D. Gailiaus tritaškiai priartino šeimininkus iki 5 taškų (55:60).

Bet „Pieno žvaigždės“ surengė 10:0 spurtą ir ne tik greitai susigrąžino turėtą pranašumą, bet taip pat padidino jį iki 15 (55:70).
Klaipėdos komandos budeliais ir ketvirtajame kėlinyje buvo jau minėti svečių amerikiečiai.

M. Johnson‘as tolimu metimu suteikė pasvaliečiams 17 taškų pranašumą, bet D. Gailius smeigė 3 tritaškius paeiliui ir deficitą sumažino iki 10 (70:80).

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, Ž. Janavičius dvitaškiu metimu atsilikimą sumažino iki 7.

Dar labiau Pasvalio ekipos pranašumas ištirpo po M. Jogėlos tolimo šūvio, bet laikas nebuvo „Neptūno“ pusėje (85:89).

Baudų metimų konkurse rungtynių pabaigoje atsilaikę pasvaliečiai iškovojo pergalę.