Čempionės krito Klaipėdoje: LCC atkaklioje kovoje įveikė „Kibirkštį“

Rimtas pareiškimas reguliariajame „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ sezone. Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (4-0) namuose 92:86 (20:30, 28:14, 22:17, 22:25) įveikė praėjusio sezono čempiones Vilniaus „Kibirkštį“ (2-1) ir įsirašė 4 pergalę iš eilės.

Uostamiesčio komandoje nesustabdoma buvo Maiara Dias. Puolėja per 31 minutę pelnė 21 tašką (6/6 dvit., 9/12 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 38 naudingumo balus.

Jai sėkmingai talkino Gerda Raulušaitytė, kuri pridėjo 22 taškus (8/10 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

Mačo pradžioje savo progas geriau išnaudojo vilnietės, kurios įpusėjus kėliniui įgijo dviženklę persvarą (6:17), o toliau tiksint žaidimo laikui ją padidino iki 19 taškų (8:27).

Šaltą dušą gavusios LCC merginos per ateinančias dvi minutes spurtavo 12:0 ir sumažino atsilikimą – 30:24.

Antrajame kėlinyje klaipėdietės parodė kitokį veidą negu pirmajame. Į rungtynes grįžusi LCC ekipa sugebėjo išsiveržti į priekį ir laimėti pirmąją pusę – 48:44.

Agresyviai žaidusios LCC merginos vien per pirmas 20 minučių metė 26 baudų metimus, iš kurių tikslą pasiekė 22.

Po ilgosios pertraukos LCC nemažino apsukų puolime ir ketvirtojo kėlinio pradžioje susikūrė dviženklį pranašumą (72:61).

Likus 44 sekundėms Eglės Zabotkaitės tritaškis nukirpo „Kibirkšties“ deficitą iki 6 taškų, bet arčiau joms priartėti nepavyko ir LCC įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės – 92:86.

Vilniaus ekipos gretose labiausiai ir išsiskyrė E. Zabotkaitė, kurios sąskaitoje – 23 taškai (4/9 trit., 5/5 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 24 naudingumo balai.

LCC: Gerda Raulušaitytė 22 (8/10 dvit., 6/8 baud., 6 atk. kam., 2 blok., 7 kld., 25 naud.), Maiara Pereira Dias 21 (6/6 dvit., 9/12 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 38 naud.), Lina Loceniece 14 (3/8 dvit., 2/6 trit., 5 kld.), Elizabete Bulane (2/7 trit., 6/6 baud., 3 per. kam.) ir Neda Pliatkutė (7/8 baud., 4 rez. perd.) po 12, Maisa Pereira Dias 7 (3/8 dvit., 9 atk. kam.).

„Kibirkštis“: Eglė Zabotkaitė 23 (4/9 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam., 4 per. kam.), Dalia Donskichytė 12 (2/5 trit., 5 rez. perd., 5 per. kam., 5 kld.), Martyna Petrėnaitė (2/7 trit., 8 atk. kam.) ir Justina Miknaitė po 10, Gabrielė Šulskė 9 (5/7 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Taisiia Udodenko 8 (7 atk. kam.).