Braziliškų atakų bangos greitai nuplovė korėjiečius

Šeštosiose pasaulio čempionato aštuntfinalio rungtynėse intrigos nebuvo. Brazilijos rinktinė jau per pirmąjį kėlinį įmušė keturis įvarčius ir 4:1 nugalėjo Pietų Korėjos futbolininkus.

Pirmojo brazilų įvarčio reikėjo laukti tik iki 7 min. Rafinja (Raphinha) atliko puikų perdavimą iš krašto, o kamuolį į vartus nukreipė Vinisijus Žunioras (Vinicius Junior).

Netrukus padirbėjo du kiti atakuojantys Brazilijos futbolininkai. Baudos aikštelėje buvo nugriautas Ričarlisonas (Richarlison), o 11 metrų baudinį 13 min. realizavo Neimaras (Neymar).

29 min. įmuštas ypač gražus įvartis. Ričarlisonas elegantiškai pažongliravo kamuoliu, po to sekė keli trumpi perdavimai ir to paties Ričarlisono smūgis į vartus. 36 min. triuškinimą pratęsė Lukas Paketa (Lucas Paqueta).

Po pertraukos brazilai nurimo, o korėjiečiai susikūrė keletą progų ir 76 min. įmušė paguodos įvartį. Fantastišku smūgiu iš toli tai padarė Seung Ho Paikas.

Ketvirtfinalyje gruodžio 9 d. Brazilija susitiks su pasaulio vicečempione Kroatija.