Bilietai į Europos krepšinio čempionatą - taikliu tolimu šūviu

Prie Jono kalnelio dirbtinės dangos krepšinio aikštėje vykęs Klaipėdos krepšinio mokyklos ir 3x3 Klaipėdos krepšinio lygos organizuojamas gatvės krepšinio turnyras „Jūros šventė su KK “Neptūnas-2022" išsiskyrė itin atkakliomis kovomis, o pagrindinis prizas - 4 bilietai į rugsėjo mėnesį Vokietijoje vyksiančio Europos krepšinio čempionato Lietuvos rinktinės grupės rungtynes - buvo iškovotas per pratęsimą taikliu tolimu metimu.

Čia sužibėjo puikiai Klaipėdai pažįstamas krepšininkas, anksčiau vilkėjęs ir „Neptūno“ ekipos marškinėlius, Evaldas Šaulys.

Jis per pratęsimą finalinėje dvikovoje šaltakraujiškai smeigė nuo tritaškio linijos (tiesa, 3x3 turnyruose tolimas metimas prilygsta 2 taškams, o pratęsime būtent ir laimi ta komanda, kuri greičiau į priekį išsiveržia būtent tokiu skirtumu) ir jo komanda „Tvarkingai“ išplėšė nugalėtojų taurę bei bilietus į Europos krepšinio pirmenybes.

Šį prizą nugalėtojams įsteigė Lietuvos krepšinio federacija (LKF).

Su E. Šauliu minėtoje komandoje dar rungtyniavo Edvinas Alunderis, Arvydas Toliušis ir Laimonas Remeikis.

Jie suaugusiųjų grupės, pavadintos Simo Galdiko taurės, varžybose finale įveikė Vitės bendruomenės komandą (Karolis Opulskis, Mindaugas Norvaišas, Modestas Jurkaitis ir Laurynas Stonkus). Antrosios vietos laimėtojams atiteks 400 eurų vertės „Topo centro“ čekis.

Trečiosios vietos laimėtoja - komanda „Ago“ (Edgaras Danys, Tadas Kymantas, Mantas Tomaševičius ir Albertas Valiulis) gavo metinius „Neptūno“ abonementus į 2022-2023 metų sezono rungtynes.

Turnyras vyko pagal naujas FIBA 3x3 taisykles ir dalyviai galėjo pildyti reitingo taškus.

Iš viso šiame turnyre, penkiose amžiaus grupėse, varžėsi 49 komandos.

U10 amžiaus grupės čempionais tapo „KKM Monstrai“ (Eimantas Venclova, Justinas Budzinskas, Kevinas Biškauskas ir Danielius Gricius).

Tarp U12 atstovų triumfavo Šiaulių „Saulės“ komanda: Ignas Klioštoraitis, Arijus Baužys, Lukas Andrulis ir Armandas Meškauskas.

Tarp U14 komandų lygių neturėjo „Tralialiaškos“: Aironas Žymantas, Titas Bakanas, Emonas Žilinskas ir Emilis Prekevičius.

Tarp U16 nugalėtojais tapo komanda „Metras 50“: Artūras Butajevas, Aredas Dziuba, Justas Kazlauskas ir Nikita Čikunov.

Supersnaiperio konkurse sužibėjo ir pagrindinį prizą - „Velomos“ įsteigtą naujutėlaitį dviratį - iškovojo Lukas Dambrauskas.

Jis laimėjo tritaškių konkursą ir finale dėl supersnaiperio titulo nurungė baudų metimo konkurso nugalėtoją Paulių Juzuitį.

Turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti metiniais „Neptūno“ klubo abonementais, sporto klubo „Apelsinas“ abonementais, prizininkams buvo dovanojami krepšinio kamuoliai ir įvairūs kitų rėmėjų prizai. Visiems turnyro dalyviams buvo įteikti firminiai turnyro marškinėliai.

„Buvo smagus, azartiškas ir daug dalyvių bei žiūrovų sutraukęs renginys“, - pasidžiaugė Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas.

Klaipėdos krepšinio mokyklos Sporto rėmimo fondo bendrai finansuojamame projekte, kurio veiklose buvo 3x3 turnyrai, dieninės ir stacionarios krepšinio stovyklos, iš viso sudalyvavo daugiau nei 800 vaikų ir jaunuolių.

Evaldas Šaulys

NESUDREBĖJO RANKA. Evaldas Šaulys tapo turnyro herojumi - paskutiniu taikliu tolimu šūviu išplėšė savo komandai pergalę.

Lukas Dambrauskas

SNAIPERIS. Supersnaiperio konkurse sužibėjo ir pagrindinį prizą - naujutėlaitį dviratį - iškovojo Lukas Dambrauskas (viduryje).

1000 pirmų gyvenimo dienų: kaip rūpintis vaiku, kad jis užaugtų sveikas ir stiprus?