Danilas Medvedevas "US Open" turnyre pralaimėjo Nickui Kyrgiosui

Aukščiausią reitingą turintis Danilas Medvedevas "US Open" turnyre pralaimėjo Nickui Kyrgiosui

Danilą Medvedevą "US Open" turnyre keturių setų mače nugalėjo Nickas Kyrgiosas, - paskelbė CNN.

Čempiono titulą ginantis Daniilas Medvedevas iškrito iš "US Open" turnyro po pralaimėjimo 6-7 6-3 3-6 2-6 prieš Nicką Kyrgiosą ketvirtajame rate.

D. Medvedevas praėjusiais metais Niujorke iškovojo savo pirmąjį "Didžiojo kirčio" turnyro titulą, tačiau sekmadienį jį pranoko Kyrgiosas, kuris pasiekė geriausią rezultatą karjeroje - liepą pasiekė Vimbldono finalą, o praėjusį mėnesį laimėjo "Citi Open" turnyrą Vašingtone.

Šis rezultatas reiškia, kad pasibaigus turnyrui D. Medvedevas užleis savo vietą pasaulio reitingo viršūnėje, o N. Kyrgiosas dalyvaus savo pirmajame "US Open" ketvirtfinalyje, kai antradienį susitiks su kitu po neutralia vėliava žaidžiančiu rusu Karenu Chačanovu.

Vėliau D. Medvedevas teigė, kad aikštelėje jam sunkiai sekėsi fiziškai, tačiau pridūrė, kad paskutiniuose dviejuose setuose Kyrgiosas jį pranoko.

"Šiandien jaučiausi šiek tiek prastai, - sakė jis žurnalistams po mačo.

"Dalykas tas, kad JAV man tikrai vieną kartą per mačą pasidaro bloga, nes AC (oro kondicionierius) yra tiesiog beprotiškas".

"Šiandien šiek tiek jaučiau gerklės skausmus... Kartu tai visai ne pasiteisinimas, nes Nickas žaidė gerai".