Albanijoje - solidūs Klaipėdos sunkiaatlečių pasirodymai

Albanijoje vykusiame Europos sunkiosios atletikos jaunimo (iki 23 metų) čempionate Lietuvai atstovavo keturi atletai. Iš jų trys - Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai: Karolis Stonkus, Lukas Kordušas ir Kornelijus Pamarnackas.

Geriausiai iš jų sekėsi Vinco Šlevinskio ir Algimanto Trajanausko auklėtiniui K. Pamarnackui. Jis svorio kategorijoje iki 102 kg iškovojo 5-ąją vietą. Kornelijus rovimo veiksmu iškėlė 145 kg, stūmimo veiksmu - 162 kg ir dvikovėje surinko 307 kg.

L. Kordušas (treneris Mantas Žvirblys) svorio kategorijoje iki 96 kg iškovojo 8-ąją vietą. Jis rovimo veiksmu iškėlė 140 kg, stūmimo veiksmu - 175 kg ir dvikovėje surinko 315 kg.

Mūsų ekipos sunkiasvoris Karolis Stonkus (per 109 kg) rovimo veiksmu iškėlė 145 kg, stūmimo veiksmu - 187 kg, dvikovėje surinko 332 kg ir iškovojo 8-ąją vietą.

Svorio iki 81 kg varžybose marijampolietis Žilvinas Žilinskas (treneris Alvydas Kirkliauskas), rovimo veiksmu iškėlęs 130 kg, stūmimo veiksmu - 148 kg ir surinkęs 278 kg, iškovojo 5-ąją vietą.

Lapkričio 12-13 dienomis Ozo gimnazijoje, Vilniuje, vyks Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas. Šis čempionatas bus puiki proga sunkiaatlečiams dar kartelį pasitikrinti savo jėgas prieš gruodžio mėnesį laukiantį pasaulio čempionatą Kolumbijoje.

ARTI MEDALIO. Kornelijus Pamarnackas buvo netoli medalio - galutinėje įskaitoje užėmė penktąją vietą, tačiau buvo realus pretendentas rovimo veiksme pasikauti ir dėl medalio. LSAF nuotr.