Romano Abramovičiaus jachtą lietuvis bandė apipurkšti dažais: norėjo pasiųsti rusų laivą

Ispanų policija pranešė, jog vyras nesėkmingai pabandė apipurkšti dažais rusų oligarcho Romano Abramovičiaus jachtą, kuri tuo metu stovėjo prišvartuota Barselonos uoste. 

 

Ispanų policija pranešė, jog vyras nesėkmingai pabandė apipurkšti dažais rusų oligarcho Romano Abramovičiaus jachtą, kuri tuo metu stovėjo prišvartuota Barselonos uoste. 

Barselonos žiniasklaida praneša, jog šį išpuolį prieš R. Abramovičiaus jachtą „Solaris“ grafiti dažais norėjęs apipurkšti lietuvis kovo 3 dieną išsinuomavo laivą ir paprašė jo kapitono priplaukti kaip galima arčiau Barselonos uoste stovinčios superjachtos. 

Kai laivo kapitonas ir įgula suprato, kad vyriškis turi ketinimų jachtą apipurkšti dažais, jie ėmė protestuoti.

Tada lietuvis pabandė perimti laivo valdymą, tačiau laivo įgula jį parvertė ant žemės ir nuplaukę link kranto pridavė policijai.

Vyras pareigūnams tikino, jog jis yra prieš Rusijos invaziją į Ukrainą.

Manoma, jog jis užraše ant laivo norėjo „pasiųsti rusų laivą tam tikra kryptimi“.

Civilinės saugos atstovas patvirtino, jog toks incidentas kovo 3-ąją iš tiesų įvyko. Jis teigė, jog incidento metu niekas nebuvo areštuotas, o vyrui nepareišti jokie kaltinimai. 

„Solaris“ iš Barselonos uosto išplaukė kovo 8-ąją. Ketvirtadienio rytą pranešta, jog šiuo metu ši superjachta yra Graikijoje, tuo tarpu „Eclipse“, kita R. Abramovičiui priklausanti jachta, prišvartuota prie Italijos krantų.

Primename, jog Didžiosios Britanijos vyriausybė paskelbė, kad Londono „Chelsea“ ilgametis savininkas Romanas Abramovičius sulaukė sankcijų.

Šalyje buvo įšaldytas rusų oligarcho turtas, jam uždrausta atvykti į Didžiąją Britaniją.

R. Abramovičius Londono ekipos savininku yra nuo 2003 metų.

Po Rusijos invazijos į Ukrainą bei pradėto karo imta kalbėti, kad oligarchas ruošiasi parduoti komandą.

Galiausiai viešojoje erdvėje sklandžiusias kalbas pasitvirtino pats R. Abramovičius.

Britų spauda jau rašė apie galimus naujus savininkus.

Tačiau, kaip praneša BBC, britų vyriausybės sankcijos reiškia, kad „Chelsea“ , kaip futbolo klubas, gali tęsti veiklą, tačiau komandos pardavimas yra sustabdomas.

Taip pat nebus galima pardavinėti bilietų.

Tai negalios tik sezoninių bilietų savininkams.

Sutrikti gali kitos procedūros klubo veikloje, pavyzdžiui, žaidėjų kontraktų pratęsimai ar kitos operacijos susijusios su finansais.

„Chelsea“ bus leidžiama toliau mokėti atlyginimus savo treneriams, žaidėjams ar darbuotojams, tačiau, bent jau kol kas, nebus galima parduoti ar pirkti futbolininkų.

Didžiosios Britanijos vyriausybė trečiadienį sankcijas iš viso įvedė septyniems rusų oligarchams.

Į sąrašą taip pat buvo įtrauktas pramoninkas Olegas Deripaska, naftos milžinės „Rosneft“ vadovas Igoris Sečinas ir dujų eksporto monopolininkės „Gazprom“ vadovas Aleksejus Mileris, sakė britų užsienio reikalų sekretorė Liz Truss (Liz Tras).

Sankcijos įvedamos kaip dalis Londono ir kitų Vakarų šalių atsako į Rusijos karą prieš kaimyninę Ukrainą.

Šiuo metu skaitomiausi

Skaitomiausi portalai

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Sidebar placeholder