Leonardas Dikaprijas: gražuolis žudiko žvilgsniu

Leonardas Dikaprijas: gražuolis žudiko žvilgsniu

Meilė gyvūnams trimetį Leonardą Vilgelmą Dikapriją išskyrė iš daugumos berniukų, gyvenusių Los-Feliso rajone, arba "Holivudo gete" (taip šį rajoną vadino vietiniai gyventojai). Čia gyveno nesuradę šlovės aktoriai, režisieriai ir prodiuseriai. Visi nepripažinti genijai apsistodavo "Holivudo gete", kad nugyventų daug nelaimingų metų.

Taigi Di (taip Leonardą vadino mama) nuo vaikystės augo ne pačioje geriausioje kompanijoje. Dvi moterys - mama Irmelina ir senelė, iš visų jėgų stengėsi, kad tik Di nesusidėtų su bloga kompanija. Tėvas, Džordžas Dikaprijas, aktorius ir komiksų prekeivis, sūnaus auklėjimu nelabai domėjosi, nes, išsiskyręs su Irmelina, sukūrė naują šeimą.

Nors Leo šeima gyveno neturtingai, berniukas iš gatvės vis parnešdavo šuniuką. Tačiau labiausiai Leo mylėjo jūrą ir visą jos gyvastį. Būdamas penkerių, nusprendė tapti okeanologu. Motina su senele nerimavo: kas laukia tokio naivaus ir pažeidžiamo berniuko. Bendraklasiai dėl ilgų kviečių spalvos plaukų Dikapriją pravardžiavo Mergele ir Makaronu.

Leo tėvas neslėpė susierzinimo dėl Leonardo "mergaitiško" elgesio. Pasitaikius bet kokiai palankiai progai jis gyrėsi savo antrojo sūnaus Adamo, gimusio kitoje šeimoje, pasiekimais. Kartą, sėdėdamas prie pietų stalo, vyras pasakojo, kad berniukas per tris darbo reklamoje dienas uždirbo penkiasdešimt tūkstančių dolerių. Skaičius įstrigo Leo galvoje. Tą patį vakarą jis paprašė tėvo ir jį įtaisyti į kokį nors šou. "Na, žinoma, sūneli. Tu man parodei, kad esi tikras vyras, ne verkšlenanti mergiotė", - šyptelėjo Džordžas.

Startas - "Santa Barbaroje"

Pirmasis penkiamečio Dikaprijo vizitas į kino studiją šeimai atnešė ne dolerių, o pažeminimą. Per populiarų TV šou "Rumper Rum" penkiametis Leo atsisakė atiduoti mikrofoną vedėjui ir buvo išmestas iš filmavimo aikštelės. "Veskite savo sūnelį pas psichiatrą. Jis tikras baidyklė", - pasakė režisieriaus asistentas Leo tėvui.

Tokių epitetų Leonardas buvo prisiklausęs. Jis verkė ne dėl "baidyklės", o dėl to, kad galimybė nuvažiuoti prie jūros ir pamatyti delfinus išslydo iš rankų.

Kitus penkerius metus Leo filmavosi reklamose, serialuose, viktorinose, vaikų šou. Tai iš berniuko atėmė visą laisvalaikį, tačiau davė neblogas pajamas.

13-os metų Leonardas nusifilmavo garsiajame seriale "Santa Barbara" (Meisono vaidmenyje), o būdamas 14-os atsidūrė didžiajame ekrane. "Ei, vaikine, ten neik! Ten pilna šlykščių gyvūnų ir mėšlo!" - štai tokia fraze Leo pradėjo savo karjerą fantastiniame filme "Aštriadančiai-3".

Leonardas jau buvo susitaikęs su mintimi, kad per artimiausius metus jam neteks į kamerą ištarti nieko intelektualaus, tačiau staiga iš likimo gavo karališką dovaną - vaidmenį filme "To vaikino gyvenimas", kuriame jo partneris buvo pats Robertas de Niras. Nors nebuvo išklausęs nė vienos aktoriaus meistriškumo paskaitos, Leonardas stengėsi iš visų jėgų. Kad įtikinamai suvaidintų savo herojaus tragediją, Leo įsivaizdavo savo mirusią mamą, ir ašaros temdė jam akis. " To vaikino gyvenimas" kritikams ir žiūrovams paliko nepakartojamą įspūdį.

Lovoje su Šeron Stoun

Aukščiausios lygos žaidėju Dikaprijų padarė Šeroun Stoun, pastebėjusi vaikinuką dar serialuose. Šeron ruošėsi Semo Reimo filmo "Greitas ir miręs" filmavimams. Vienu šio pasiruošimo punktu buvo tinkamo partnerio paieška. Kai pokalbis su prodiuseriu dėl Leonardo kandidatūros nedavė laukiamų rezultatų, Stoun pareiškė, jog vaikinukui mokės iš savo kišenės.

Prieš abiem pasirodant vienoje filmavimo aikštelėje, 36-erių kino žvaigždė ir 20-metis jos protežė atsirado vienoje lovoje. Leo buvo šokiruotas ir prislėgtas. Nuogumas šios moters nė kiek netrikdė, o Di jautėsi ne savo kailyje.

Jie išsiskyrė draugiškai, pažadėję neviešinti buvusių intymių santykių. Bet Leo nežinojo, kaip atsakyti į tiesmukus žurnalistų klausimus, kol viename interviu išgirdo pačios Stoun versiją: "Aš atsisakiau ilgai ir aistringai bučiuotis su Dikapriju, nepaisant to, kad toks epizodas scenarijuje buvo. O ko jūs tikėjotės? Kad mane apkaltintų mažamečių tvirkinimu?"

Po poros dienų jaunasis Stoun meilužis per vakaro žinias replikavo: "Man patinka žavėti moteris. Netgi senas". Tai buvo revanšas.

Pasaulis po kojomis

Po gandų apie romaną su Šeron Stoun Dikaprijo "rinkos kaina" labai padidėjo. Juo susidomėjo teikiantys vilties režisieriai, nufilmavę savo pirmuosius šedevrus, ir žinomos aktorės, išgyvenusios savo pirmąsias plastines operacijas.

Scenarijus Leo rinkosi dėmesingai, o moteris - pagal jų populiarumą. Demi Mur, Alisija Silverstoun, Bridžit Hol, Liv Teilor, Peris Hilton... Savo jaunąjį meilužį jos leido iš rankų į rankas kaip olimpinį deglą.

Atsimenate, filme "Titanikas" Leo herojus Džekas, tarsi apglėbęs jūrą ir dangų, laivo pirmgalyje šaukia esąs pasaulio karalius. Po filmo "Titanikas" premjeros Leo būsena buvo tokia pat. Jis buvo pasaulio karalius, apglėbęs visą pasaulį... ir sykiu - neturintis nieko.

Žudantis talentas

Euforija truko neilgai. Visuotinis dievinimas virto neapykanta. Šį virsmą Leo pastebėjo ne iškart. Viskas prasidėjo nuo žmogžudystės Vest Paduk mieste. Keturiolikmetis vaikėzas, įsijautęs į Dikaprio vaidmenį filme "Krepšininkų dienoraščiai", nutarė realiame gyvenime atkartoti vieną filmo epizodą, kuriame Leo herojus įsivaizduoja iššaudantis savo bendraklasius ir mokytojus. Vaikinukas neapsiribojo vien tik fantazijomis, o paėmęs į rankas šautuvą per maldą mokykloje nušovė aštuonis žmones. Į policijos klausimą, kodėl jis taip pasielgė, žudikas atsakė: "Aš tai mačiau filme. Man tai pasirodė labai gražu".

Per televizorių pamatęs siužetą apie paauglį, Leo puolė į didžiulę depresiją, pradėjo vartoti trankvilizatorius, piktnaudžiauti alkoholiu.

Praėjus keliems mėnesiams po "Titaniko" premjeros, dvi amerikietės merginos iš meilės Leonardui nušoko nuo namo stogo. Kiekviena turėjo nuotraukų su mėlynakio gražuolio atvaizdu. Tuo pat metu internete buvo sukurtas "nekenčiančiųjų Leo" puslapis. Čia norintieji galėjo siūlyti būdą, kaip nužudyti Dikapriją.

Kiekvienas Leonardo Dikaprijo pasirodymas gatvėje buvo lydimas masinės isterijos: gerbėjai buvo pasirengę vienas kitą suluošinti vien už galimybę prisiliesti prie savo dievaičio.

Leonardo gyvenimas pasidalijo dvi dalis: arba visiškas užsisklendimas, arba kelių savaičių ūžavimai su draugais. Leo siautėjo prestižinėse miesto vietose, siaubė viešbučius, nuo podiumų į lovą vedėsi gražiausias manekenes. Jis pastebimai nutuko ir apsileido. Į klausimą, kodėl susitikinėja tik su modeliais, Leo atsakė: "Šių gražuolių fone aš atrodau riebi baidyklė, neturinti supratimo apie geras manieras".

Leonardas ir toliau filmavosi, tačiau nei "Paplūdimys", nei "Suprask mane, jei gali", nei "Niujorko gaujos" nepranoko "Titaniko" šlovės. Aktorius jautė, kad jo triumfo momentas praėjo.

"Misis Dikaprijo"

Modelis Žizel Bundhen Leo gyvenime atsirado iškart po Vanesos Heidon, taip pat manekenės. Dikaprijas Žizel pamatė per drabužių demonstravimą ir į jos grimo kambarį pasiuntė puokštę gėlių. Po poros dienų Leonardas ir Žizel kartu išvyko į Malibu.

Brazilijos topmodelis, pravarde Kūnas, atitiko visus Leonardo reikalavimus: ji buvo graži moteris, ambicinga karjeristė ir šaltai vertinanti asmeninius santykius. Be to, kaip ir Leo, ji mėgo šunis.

Tačiau Ž. Bundhen staiga panoro tapti aktore. Ji ėmė lankytis atrankose ir prisistatinėti "misis Dikaprio". Leo kiek galėdamas tramdė savo susierzinimą ir tik kartą Žizel paklausė: "Iš ko tu sprendi, kad turi talentą?" "Aš - graži, - atkirto mergina, - o visa kita sutvarkysi tu".

Tačiau Žizel apsiriko. Leonardas nesupažindino jos su režisieriais ir atsisakė būti kino karjeros "garantu". Štai tada Bundhen ir nusprendė suvaidinti skyrybas su užsispyrusiu mylimuoju.

Bundhen spektaklis Leonardui nepadarė nė mažiausio įspūdžio - jis liko vienas su savo trimis šuneliais ir būsimu vaidmeniu filme "Aviatorius".

Vienatvė geriau

Dikaprijas su Martinu Skorseze dirbo ir anksčiau - filme "Niujorko gaujos". Todėl vaidinti Hovardą Hjuzą - milijonierių, pamišusį dėl moterų ir lėktuvų, - sutiko net negalvojęs. Šio žmogaus gyvenimo būdas Leonardui buvo patrauklus pirmiausia dėl to, kad Hjuzas viską pasiekė pats, tapo vienu turtingiausių planetos žmonių, o po to savo noru pasitraukė - užsidarė dvare ir ten išgyveno 26-erius metus, iki pat mirties. Žmogaus siekis turėti visą pasaulį ir likti vienam su savimi Dikaprijui buvo suprantamas kaip niekam kitam.

Vieną "Aviatoriaus" filmavimo dieną atsitiko nelaimė. Leonardui vaidinant, lėktuvo maketas pasviro ir ėmė kristi. Nuo smūgio į galvą Leo neteko sąmonės. Atsipeikėjęs savo vagonėlyje, Leo pirmiausiai apčiupinėjo veidą. Nieko rimta.

Kai telefono ragelyje Leo išgirdo Žizel Bundhen balsą, jo veidą iškreipė skausmo grimasa. "Ach, mielasis, kaip visa tai baisu, - čiauškėjo Žizel, - kaip tu jautiesi? Tikiuosi nesužeistas? Aš vis mąstau apie aktorystę. Dieve, koks tvirtas turi būti žmogus! O dar visi tie paparacai, kritikai... Žinai, man visiškai nusispjaut, ką kalba apie mano filmą "Niujorko taksi" kalba. Premjeroje buvo per mažai gėrimų, todėl kritikai ir pasiuto..."

Sustabdyti Bundhen srautą buvo neįmanoma. Mergina, sujaudinta pirmojo vaidmens ir naujo kino romano (Leo vietą užėmė jaunasis aktorius Džošas Hartnetas), šiuo pokalbiu bandė kompensuoti kelių mėnesių tylą.

"Ar tu žinai, kad mane pakvietė agento 007 draugės vaidmeniui? O apie mano honorarą tu irgi žinai? Aštuoni milijonai dolerių! Manau, kad pastaruoju metu man labai sekasi! Bet visa tai taip išvargina... - tęsė Žizel. - Kai aš tik sužinojau, kas tau nutiko, iškart pagalvojau apie savo būsimą vaidmenį... Pagal scenarijų man teks kautis, šaudyti, šokinėti nuo stogų. Visa tai taip baisu!"

Patylėjęs Leo palinkėjo buvusiai draugei sėkmės ir padėjo ragelį.

Šiuo metu skaitomiausi

Skaitomiausi portalai

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder