„Pastaraisiais metais mano gyvenimo būdas tapo sėslesnis – Lietuvoje mano namai, čia ir mano sužadėtinė Aistė. Ką tik atšvenčiau keturiasdešimtmetį ir tai yra puiki proga pabaigti vieną gyvenimo etapą bei pradėti naują“, - teigia Antanas Guoga.
Daugelis prisimena ryškų, emocingą, nuolat kitus žaidėjus provokuojantį Tony G – personažą, kuriuo Antanas tapdavo įsijungus televizijos kameroms. Ir tai – sėdint prie vieno stalo su pasaulio pokerio elitu! Visgi, užgesus prožektoriams jis visuomet draugiškai atsisveikindavo su buvusiais varžovais ir taip dar kartą juos nustebindavo.
„Prie pokerio stalo praleidau didelę gyvenimo dalį. Pradžioje tiesiog privalėdavau laimėti ir taip užsidirbti pragyvenimui. Vėliau man vėrėsi didžiausių kazino ir televizijos šou durys, o aš juose buvau toks, kokio reikėjo žiūrovams – unikalus, ryškus, nepaliekantis abejingų“,- sako Antanas Guoga. Verslininkas teigia, kad žaidimas lavino jo loginį mąstymą, mokė atkaklumo, ryžto, stiprybės „Kaip besisektų žaidimas, aš privalėjau išlaikyti šaltą protą ir pasiekti geriausių rezultatų“. – prisimena Antanas.
Net ir sulaukus tarptautinio pripažinimo, pokeris vyrui netapo savaiminiu tikslu. Pergalės turnyruose padėjo sukaupti kapitalą, kurį Antanas Guoga investavo į verslą. Didieji laimėjimai įkvėpė filantropijai – pavyzdžiui, 2007-aisiais metais visą pokerio turnyre Rusijoje laimėtą sumą – 205 tūkst. JAV dolerių – jis paaukojo labdarai: internatinei mokyklai Maskvoje. Tais pačiais metais Antanas ėmė nuosekliai remti labdaros ir paramos fondą „Bėdų turgus“, o netrukus filantropija tapo neatskiriama jo gyvenimo dalimi. Šiuo metu Antanas Guoga padeda „Maisto bankui“, ženkliai prisideda prie sporto plėtros Lietuvoje, remia kultūros projektus.
Užverdamas „didžiojo“ pokerio duris, Antanas Guoga skuba paguosti šio žaidimo entuziastus. Jį vis dar bus galima išvysti žaidžiant sportinį pokerį – žaidimo būdą, kuriame nesirungiama dėl pinigų.
Rašyti komentarą