Raganos receptas "Lipk ant sienų" grąžina vyriškumą

Raganos receptas "Lipk ant sienų" grąžina vyriškumą

Gintarė pasakojo, kad jos mama, kažkada kolūkyje dirbusi veterinarijos gydytoja, dabar kaimo žmonių tituluojama ragana, daktare, o kai kas ją net šundaktare pavadina. Bet moteris dėl to neįsižeidžia, nes žolelės, kurias ji surenka laukuose, kai kuriems padeda, o kai kuriems – ne. Žoleles reikia tinkamai naudoti ir neabejoti jų galia. Adelė stengiasi bendradarbiauti su gydytojais, padėti jiems gydyti ne tik ligos simptomus, bet ir visą žmogaus organizmą. Žolelei, kaip ir gydytojui, nesvarbi tiksli diagnozė, jos gydomosios savybės dažniausiai veikia ne simptomus, o ligos priežastį. Žinoma, žolelių poveikis nėra toks greitas kaip cheminių vaistų, bet vaistažolės dažniausia neturi pašalinės įtakos kitiems ligonio organams, jos nenuodija organizmo.

Dažnai gydytojai net rekomenduoja savo onkologiniams ligoniams kreiptis į Adelę, kad ji padėtų atstatyti jų organizmą, po ilgų chemoterapijų pažeistas ligonio venas. Ir moteris imasi to sunkaus bei reikalingo darbo, kad pagelbėtų sunkiai sergantiems žmonėms kuo greičiau pasveikti.Vadinamoji ragana nėra pikta, ji duoda darbo visam kaimui, kuriame gyvena. Moterys renka žoleles, padeda jas išdžiovinti, susmulkinti. Vyrai augina ekologiškus grūdus, iš kurių po to daromi nuovirai. Arbatų sudėties žolininkė nelaiko paslaptyje, ji netgi yra užrašyta ant pakuotės.

Vienintelis produktas, kurio paslapčių burtininkė niekam neatskleidžia, tai tepalų sudėtis bei gamyba. Adelė gali garantuoti, kad jų sudėtyje tėra tik natūralūs produktai, o kaip konservuojamą medžiagą žolininkė naudoja pušų sakus. Todėl visi tepalai, neprarasdami gydomųjų savybių, gali būti naudojami net dvejus metus nuo jų pagaminimo laiko. Gintarė tikino, jog jos mama nemėgsta, kad kas nors yra kambaryje (net jos dukra), kai ji daro gydomuosius tepalus, nes receptai jos pačios yra išdirbti ir naudojami jau daugelį metų.

Užpiltinė "Lipk ant sienų" skirta tik vyrams

Yra kelios parduotuvėlės, kuriose galima nusipirkti minėtų produktų. Kauno urmo bazėje įsikūrusi viena iš žolininkės parduotuvių. Pati Adelė mėgsta dalyvauti įvairiose mugėse bei miestų šventėse, išklausyti žmonių pageidavimų, nusiskundimų sveikata ir padėti jiems pasirinkti tokias arbatas, kurios kiek galima geriau padėtų susigrąžinti sveikatą.

Pristatymo, kurį surengė Gintarė, pradžioje susirinkusios moterys galėjo išbandyti ne tik vaistažolių ir grūdų nuoviro moterims "Lieknėk", bet ir stipresnės užpiltinės "Trejos devynerios", kuri gerina kraujotaką, virškinimą ir apsaugo nuo peršalimo ligų, sąnarių skausmų, migrenos, depresijos bei kitų ligų. Savo moteris į vakarėlį atlydėję vyrai išbandė žolelių užpiltinę smagiu pavadinimu "Lipk ant sienų", kuris, anot Gintarės, ne tik stiprina vyrų organizmą, bet ir padeda išspręsti prostatos problemas. Šio gėrimo moterims nerekomenduojama gerti.

Gydytoja paprašė žolininkės pagalbos

Dainininkė papasakojo ne vieną išgijimo atvejį, kai nuo jos mamos ruošiamų preparatų žmonės pagydavo nuo gana sunkių ligų. O gydytojai jiems rekomenduodavo tik operacijas. Gintarė prisiminė atvejį, kai jos draugei gimdoje buvo rasta cista. Kadangi ši labai bijojo operacijos, paprašė žolininkės padaryti specialią arbatą. Ją gerdama moteris per dvejus metus visiškai išgijo, o gydytoja, gydžiusi ją, pati paprašė atnešti jai to stebuklingo vaisto.

Atlikėja sakė, jog nereikia tikėtis, kad naudojant žolinius preparatus ligos pasitrauks labai greitai – natūralios priemonės staigaus efekto neduoda, kaip ir nedaro žalingo poveikio kitiems organams.Visos arbatos, trauktinės ir užpiltinės yra malonaus skonio, nekarčios, todėl moterys mielai ragavo visų joms siūlomų produktų. O tepalai sulaukė ypatingo dėmesio. Moterys domėjosi jų gydomosiomis savybėmis, klausinėjo, kodėl vienas tepalas gali padėti nuo kelių visai skirtingų ligų. Gintarė mielai dalijosi savo žiniomis apie vaistažoles, kuriomis, pasak jos, galima gydyti visai vienas su kitu nesusijusius negalavimus.

Dainininkė pasakojo, kad jos mama daro tepalus įvairioms odos ligoms gydyti. Yra tepalų nuo kojų grybelio, nuo raukšlių, hemorojaus ir kitų susirgimų bei sužeidimų. Arbatos, surinktos iš įvairių vaistažolių ir džiovintų žiedlapių, padeda sergantiems vidaus organų ligomis, stiprina organizmą, malšina skausmą, taip pat pagelbsti norintiems sulieknėti ar sustiprinti imunitetą. Smulkiau apie kiekvieno vaistinio preparato poveikį ir gydomąsias savybes galima sužinoti internete adresu www.adele.lt. Ten taip pat galima atrasti parduotuvių adresus, net užsisakyti, kad prekes atsiųstų į namus.

Dalia KAVALIAUSKIENĖ, "Amerikos lietuvis"

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder