Gripas neša pelną farmacininkams

Gripas neša pelną farmacininkams

Jau 42 metus gydytojo darbo praktikos turintis gydytojas vilnietis V. Stonkus apie farmacininkų klanus, žalą medicinoje, korupciją joje užsimena ne tik žiniasklaidoje, bet ir savo knygoje apie bronchinę astmą. Pasak mediko, moksliškai yra įrodytas skiepų nuo gripo neveiksnumas. Medikas įsitikinęs, kad lėtinių susirgimų atveju tradicinė medicina yra tapusi prekybos objektu. Todėl esą į šią sritį neįleidžiamos naujos idėjos, medicininiai atradimai ar kitokia nuomonė apie gydymą, o šalutiniai vaistų poveikiai nutylimi, nes tai mažina farmacininkų pelnus.

"Moksliškai yra įrodytas skiepų nuo gripo neveiksnumas. Vakcina kenkia smegenims, vystosi Alzheimerio, Parkinsono ligos, o žmonės skiepijasi ne tik nuo gripo. Amerikoje vaikai prieš mokyklą gauna iki 40 įvairių skiepų. O juose yra gyvsidabrio, aliuminio, mums svetimų baltymų ir kitų medžiagų, visa tai atsiliepia sveikatai", - teigia Vytautas Stonkus. Tuo tarpu antigripinių vaistų veikimas, mediko žodžiais, yra probleminis, nes sukelia daug šalutinių reiškinių, kartais nuo jų pacientams kyla daugiau sveikatos sutrikimų negu nuo paties gripo. Anot mediko, mokslininkai yra jau įrodę, kad žmogaus imuninė sistema yra priklausoma nuo probiotikų - gerųjų žarnyno bakterijų. Jos perneša informaciją imuninei sistemai, bet žmonės šias bakterijas užmuša antibiotikais ar kitokiais cheminiais vaistais. "Jei imuninė sistema gerai veikia, ji puikiai pati nugali visus virusus ir bakterijas be vaistų", - įsitikinęs gydytojas V. Stonkus.

Vaistai - aukso kasyklos

Medicinos mokslų daktaras dažnai pateikia realų pavyzdį, kaip nepamatuotai didėja vaistų kainos. Pavyzdžiui, vieni kraujospūdį reguliuojantys vaistai kainuoja apie pusantro šimto litų. Farmacijos kompanija ima ir paskelbia akciją, kad jie su "nuolaida" kainuos 70 litų, nors tie patys vaistai prieš penkerius metus kainavo vos 30 litų. "Paprastas vaistas, kurio sudėtyje yra aspirinas, soda ir citrinos rūgštis, pas mus 10 tablečių kainuoja apie 15 litų, kai Amerikoje 72 tabletės šio vaisto kainuoja apie 8 litus. Amerikietiško vaisto ir kokybė kita - kur kas geresnė, nes naudojamos kokybiškos medžiagos", - stebisi Vytautas Stonkus. Medikas įsitikinęs, kad šiuo metu vyraujanti panika dėl gripo yra vienas labiausiai pasisekusių farmacininkų verslo planų, nes visame pasaulyje iš vaistinių šluojami vaistai, valstybės perka milijonus vienetų vakcinų, kitų medikamentų.

Garantijų gydytojai neduoda

Gydytojo Vytauto Stonkaus nuomone, cholesterolį mažinantys vaistai visiškai nereikalingi, nes sveikose kraujagyslėse, jei nėra uždegimo, cholesterolis nenusėda. Šie vaistai yra brangūs ir sukelia daug šalutinių reiškinių, o yra labiausiai perkami. Mat kardiologai esą išsijuosę teigia, kad tie vaistai yra saugūs, o tuo tarpu draudimo kompanijos Amerikoje atsisako drausti tuos, kurie vartoja tokius vaistus. Anot V. Stonkaus, onkologinėms ligoms skirtiems vaistams viena farmacijos kompanija tyrimams per metus išleidžia apie 17 milijardų dolerių, o žmonės suneša 200 milijardų, tačiau per 20 metų vėžio gydymas vaistais neprideda nė vienos dienos. "Bet kuris chirurgas gali pasakyti, kad po skrandžio vėžio operacijos paskyrus chemoterapiją po 2-3 mėnesių žmogus miršta, o be chemijos gal gyventų 2 - 3 metus, bet čia yra biznis", - mano gydytojas.

Šiuo metu skaitomiausi

Skaitomiausi portalai

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder