Ko nori vyrai?

Ko nori vyrai? Vyrai konkuruoja ne tik vienas su kitu, bet ir su moterimis

Vyrai konkuruoja ne tik vienas su kitu, bet ir su moterimis. Kai moteris pati išsprendžia problemą, vyras jaučiasi blogai, nes jis tai turėjo padaryti pats. Pripažinti, kad moteris yra teisi - tai tas pats, kas pripažinti, kad ji protingesnė, o su tuo vyrai niekada nesutiks.

Vyrai daug labiau gerbtų moterų jausmus, jeigu moterys jiems parodytų, kad jos supranta jų, vyrų, jausmus.

Pavyzdžiui, jeigu moteris klausosi vyro nejudėdama arba įsmeigusi negyvą žvilgsnį, jam atrodo, kad ji jo nesiklauso. Bent jau linksėkite galvą arba replikuoklite, kad vyras matytų, kad jūs suprantate, apie ką jis kalba...

Vyrai norėtų suprasti moterų jausmus, tačiau tam juos reikia paskatinti. Moteris nebūtinai turi sutikti su tuo, ką vyras sako, tačiau ji vis tiek turėtų pasistengti jį suprasti (arba bent jau apsimesti, jog supranta).

Įprotis konkuruoti ir abipusis nepasitikėjimas labai apsunkina vyrų ir moterų bendravimą.

O kas moteriai svarbiau - ką nors įrodyti ar gauti švelnų vyro prisilietimą?..

Jeigu vyras ir moteris siekia tapti mylinčiu draugu vienas kitam, tai jų santykiai sėmingai pereina kovos dėl valdžios fazę ir perauga į bendradarbiavimą.

Bet būna, kad vyras "užsibarikaduoja" savo širdį, nenori, kad moteris ten lįstų. Vyrai nori, kad moterys gerbtų jų nepriklausomybę ir savarankiškumą.

Vyras nori būti stiprus - toks, kokio geidžia moteris. Jiems būtinai reikia vyriškos draugystės - ji yra savotiškas balzamas vyro mūsų sielai. Kaip sakoma - "moterys to nesupras". Jeigu jūms netgi kas nors nepatinka jo drauguose, - neverskite vyro atsisakyti vyriškos draugystės.

Vyrui reiktų įveikti savo susikaustymą, kad įrodytų moteriai savo meilę. Kad jis taptų atviresnis, jam reikia moters pagalbos. Vyro emocijas gali sužadinti tik moters artumas.

Būtina mokytis bendravimo, o ne galvoti, jog šis sugebėjimas pridedamas kaip priedas prie meilės. Jeigu pora sugeba sureguliuoti santykius šeimoje, tuomet visas problemas lengvai išsprendžia.

Klasikiniai psichologijos tyrimai rodo, kad žmones kur kas labiau liūdina kai į juos nekreipiama dėmesio, nei kai apie juos atsiliepiama neigiamai.

 

Šiuo metu skaitomiausi

Skaitomiausi portalai

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder