2 svarbiausios moteriškos meilės kliūtys – gailestis ir pasiaukojimas

2 svarbiausios moteriškos meilės kliūtys – gailestis ir pasiaukojimas

Meilės niekada nebūna per daug. Dovanoti daug meilės ir sulaukti nemalonumų – nonsensas. Kitaip būna, kai dovanojama kas kita manant, kad tai yra meilė. Tada situacija tampa sunkiai paaiškinama. Moteris dovanoja meilę, o vyras tolsta nuo jos. Ji stiprina meilės srautą, o rezultatas būna neigiamas. Kodėl taip atsitinka?

Bėda ta, kad į meilę įmaišomi kiti jausmai, kurie turi neigiamos energijos. Svarbiausios meilės kliūtys moteriai yra gailestingumas ir pasiaukojimas.

Kuo čia dėtas gailestingumas? Tai, kad tikra meilė nesukelia kančių ir ašarų, o neša džiaugsmą ir laisvę, dauguma žmonių sužino tik brandžiame amžiuje. O juk gailestis sudarko meilę, kurią mes norime atiduoti kitam. Dėmesį, švelnumą ir šilumą galima dovanoti todėl, kad taip trokšta širdis, kad pasaulyje yra žmogus, kuriam norime daryti gerą.

O gailestis visada susijęs su kančia ir motiniškos energijos pertekliumi. Tada vyras iškart atsiduria mažo berniuko vaidmenyje, kurį reikia sušildyti ir pamaitinti. Moteris nustoja jam būti moterimi, o tampa motina, kuri stengiasi nukreipti vaiką teisinga kryptimi.

Moteris nutolsta nuo savo tikrosios esmės. Ji reaguoja kaip nepatenkinta motina, priekaištaujanti sūnui. Jai ir gaila jo, ir nori paauklėti – varo jį dirbti, uždirbti pinigų. Ir jai pasidaro apmaudu dėl tokios situacijos. Išeities nėra ir nebus tol, kol moteris nesusimąstys apie save. Kas ji? Kokią padėtį užima santykiuose? Pirmiausia ji turi suvokti tai, o tik paskui dovanoti meilę.

Vyro polinkis į alkoholizmą taip pat būna skatinamas gailesčio. Jam trūksta moters meilės, o ne gailesčio. Jos žodžiai ir net mintys apie vyro silpnumą sukuria atitinkamą realybę. Kartais moterys „gaili“ savo vyrų ir leidžia jiems išgerti (kontrolė!). Tai jos laiko meilės ir supratingumo išraiška.

O tikras moteriškumas yra labai tolimas gailesčiui. Jis kupinas orumo, savigarbos ir laisvo noro dovanoti meilę, džiuginti vyrą, matyti jame aktyvumą, impulsus, pastebėti jo talentus. Ne mokyti, o įkvėpti. Bet kad galėtų įkvėpti kitą, jai reikia pirmiausia įkvėpti save. Semtis įkvėpimo iš savęs, iš savo moteriškumo.

Vyras prarado darbą, susirgo, jį užgriuvo nemalonumai. Šiuo atveju moteriai svarbu negailėti vyro. Jeigu kyla gailestis, tai geriau dėmesį nukreipti į save.

Vyrui reikia tikėjimo juo. O tikėjimas turi sklisti iš meilės, kurią dovanoja moteris vyrui kūrėjui, galinčiam viską.

Gailestingoji „meilė“ reikalauja atsakomosios meilės. Ji gimdo lūkesčius. „Aš jam dovanoju meilę, o jis kaip elgiasi?!“ Nereikia vyrui gailesčio. Jam reikia meilės, bet ne gailesčio.

Antras dalykas, trukdantis moters meilei yra aukojimasis. Mat dovanoti „meilę“ su nesąmoningu troškimu atiduoti viską, kad tik jis ją mylėtų – tai populiarus lūkesčiuose skęstančios ir savęs nemylinčios moters scenarijus.

Turi būti išlaikyta pusiausvyra tarp davimo ir gavimo. Niekas neprašo jūsų atiduoti visos savęs. Tačiau kai kurios moterys tą daro ir stengiasi pripildyti svetimą indą taip, kad jis ima lietis per kraštus. O paskui pastebi, kad jau nebeturi daugiau ko duoti, nes nieko nebeliko.

 

liūdesys © Archyvas

Kur slypi didžiausia pasiaukojančios „meilės“ klaida? Tai visiškas savęs, savo poreikių ignoravimas. Kai moteris sako, kad atidavė vyrui širdį, kūną, sielą, butą, pinigus, vadinasi, ji pamiršo, kad yra savo gyvenimo šeimininkė. Ištirpti kitame, vadinasi, prarasti save. O jeigu moters nebėra, tai kas lieka vyrui, jei ne pamesti ją?

Kai santykiuose atsiranda aukojimasis, tai yra ženklas, kad meilės liko labai mažai. Užtat atsirado daug lūkesčių, baimių ir reikalavimų. Noras atiduoti viską susijęs su troškimu gauti taip pat viską. Jei partneris duos mažiau, jis bus apkaltintas šykštumu, beširdiškumu, nedėmesingumu ir pan.

Aukojimasis rodo, kad žmogus yra šykštus ir nedėmesingas sau. Moteris pamiršta tai, kad meilė pirmiausia reikalinga jai pačiai. Reikia mylėti save ir dovanoti taip, kad savo troškimai ir savas gyvenimas nenueitų į antrąjį planą.

Jei dovanojote meilę, o gavote kažką kitą, galite būti tikri, kad dovanojote ne meilę, o savo lūkesčius, rašo portalas „Econet“.

Dovanoti meilę reikia nuoširdžiai, o ne galvojant apie pasekmes ir tai, ką tikitės gauti mainais. Jauskite džiaugsmą ir pasitenkinimą, kad nuo jūsų meilės šiandien kitas tapo laimingesnis.

Gailestis ir aukojimasis sunaikina meilę, nuskurdina moterį. Ji tampa tuščia ir nebeturi ko duoti.

Šiuo metu skaitomiausi

Skaitomiausi portalai

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder