„Va, kaip puikiai aš šiandien atrodau. Už aštuonis su puse lito nusipirkau šį džemperį. Galiu su juo pasirodyti ir kine, ir teatre, ir į parduotuvę nueiti. Ar mus, lietuvius, iš tikrųjų, galima vadinti sąvartynų tauta? Perkame rūbus iš skudurynų, važinėjames sudaužytais automobiliais, sėdime ant kažkieno jau išmestų kėdžių ir sofų. Ar mes - padėvėta Lietuva?“, - BTV pokalbių laidoje „Užkalnio5“ jau šiandien, 21.30 svarstys jos vedėjas, kandusis Andrius Užkalnis.
BTV diskusijų šou viešniai, laidų vedėjai Editai Mildažytei neatrodo, kad ieškoti daiktų padėvėtų drabužių parduotuvėse yra blogai. „Aš pažįstu daugybę dizainerių, kurie tokių rūbų parduotuvėse ieško sau įdomių daiktų. Išleidžia net ištisą liniją truputį pataisytų rūbų, pirktų ten.Ką nors surasti tokiose parduotuvėse – tikras menas “, - sakė ji.
Dar vienas BTV „Užkalnio 5“ svečias, parapsichologas Vladimiras Azanovas atskleis ar iš tikrųjų, padėvėti drabužiai gali mums pakenkti. „Su padėvėtu rūbu ateina ne energija, o informacija. Kiekvienas senesnis daiktas tą informaciją turi. Ir ne visada ji yra palanki mums“, - sakė jis. „Turėjau neblogą pavyzdį savo praktikoje. Mirusio senelio švarką pradėjo nešioti jo sūnus. Tas perdavė tą patį švarką jau savo vaikui. Visi trys mirė nuo plaučių uždegimo. Su padėvėtu drabužiu buvo perduota tokia ligos istorija“, - pasakojo V. Azanovas.
Ar tikrai padėvėtų drabužių nešiojimas toks pavojingas? Ar mes, iš tikrųjų, gyvename daug geriau, nei kada nors anksčiau, nepaisant to, kad daugiau nei pusė mūsų daiktų jau buvo padėvėti vakarų Europos gyventojų? Jau šį vakarą, BTV „Užkalnio 5“, 21.30 diskusija apie tai, ar mes tikrai – sąvartynų tauta?
Rašyti komentarą