Žydrūnas Savickas - Čempionų lygos finalinio etapo nugalėtojas

Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas sekmadienį tapo galiūnų Čempionų lygos varžybų finalinio etapo nugalėtoju. Dvi dienas Malaizijos sostinėje Kvala Lumpūre vykusiose varžybose 38-erių metų lietuvis surinko 91 tašką.

Antrąją vietą užėmė amerikietis Maikas Burkas (Mike Burke), surinkęs 86 taškus. Trečias liko lenkas Kšištofas Radzikovskis (Krzysztof Radzikowski), pelnęs 74 taškus.

Ketvirtąją vietą užėmė serbas Ervinas Katona (73 tšk.), penktąją - islandas Haftouras Bjornsonas (Hafthor Bjornsson, 71,5 tšk.), o šeštąją - latvis Dainis Zageris (70 tšk.).

Finaliniame etape galiūnai išmėgino jėgas aštuoniose rungtyse. Iš jų tris laimėjo Ž. Savickas.

Šio sezono čempionų lygos varžybų nugalėtoju tapo K. Radzikovskis. Jam atiteko 15 tūkst. JAV dolerių. 2008 ir 2012 metų čempionas Ž. Savickas liko antras. Trečiąją vietą užėmė E. Katona.