"Žalgiris" namie šansų "Lietuvos rytui" nepaliko

Lietuvos krepšinio gerbėjams pirmą kartą nereikėjo laukti sezono vidurio, kuomet ginklus suremdavo dvi stipriausios šalies komandos. Trečiadienio vakarą Kaune pirmose Supertaurės varžybose triumfavo kauniečiai.

Lietuvos krepšinio Supertaurės pirmosiose rungtynėse šalies čempionas Kauno "Žalgiris" namuose 89:71 (27:19, 21:11, 23:18, 18:23) nugalėjo praėjusio sezono vicečempionus Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkus.

Po 10 žaidimo minučių žalgiriečiai turėjo aštuonių taškų pranašumą 27:19. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų 27:29, tačiau Kauno komanda laimėjo atkarpą net 15:0 ir atitrūko 44:27. Prieš ilgąją pertrauką Lietuvos čempionai pirmavo 18 taškų skirtumu 48:30. 28-ąją min. aikštės šeimininkų pranašumas padidėjo iki 24 taškų 69:45, o 32-ąją min. komandas skyrė net 29 taškai 80:51. Per likusį laiką "Lietuvos rytui" pavyko šiek tiek aptirpdyti varžovų turimą persvarą.

Nugalėtojams po 13 taškų pelnė Tadas Klimavičius ir Paulius Jankūnas, 10 - Tremelas Dardenas (Tremmell Darden), 9 - Rimantas Kaukėnas.

"Lietuvos ryto" gretose 12 taškų surinko Janis Blūmas, po 11 - Renaldas Seibutis ir Mindaugas Katelynas, 10 - Leonas Radoševičius.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos rugsėjo 17 dieną Vilniuje.

Nė vienas krepšininkas „Žalgirio“ gretose nerungtyniavo ilgiau nei 20 minučių. Tuo tarpu „Lietuvos ryte“ tokių buvo net keturi – R. Seibutis, M. Katelynas, A. Jomantas ir J. Blūmas.