"Žalgiris" 38 taškų skirtumu sutriuškino "Neptūną"

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno "Žalgiris" savo aikštelėje 86:48 (22:13, 33:10, 10:11, 21:14) nepasigailėjo Klaipėdos "Neptūno" ekipos.

Po pirmųjų 10 minučių "Žalgiris" pirmavo 9 taškais (22:13). Antrąjį kėlinį žalgiriečiai laimėjo net 33:10 ir mačo laimėtojas tapo aiškus. Po nerezultatyvaus trečiojo kėlinio "Žalgirio" krepšininkai mačo pabaigoje dar labiau padidino pranašumą ir iškovojo pergalę net 38 taškų skirtumu.

Kauno ekipai 13 taškų pelnė Vytenis Lipkevičius, po 12 - Džeimsas Andersonas (James Anderson) ir Darius Songaila, 9 - Artūras Gudaitis.

"Neptūno" komandoje nei vienas žaidėjas nepelnė dviženklio skaičiaus taškų. Mustafa Šakuras (Mustafa Shakur) surinko 9, Deividas Gailius - 8 taškus.

"Žalgiris" (8 pergalės/1 pralaimėjimas) tapo LKL čempionato lyderiu, o "Neptūnas" (8/2) nukrito į trečiąją poziciją.

Kitose rungtynėse Pasvalio "Pieno žvaigždės" (4/6) išvykoje 86:78 (18:28, 20:23, 14:13, 34:14) nugalėjo Panevėžio "Lietkabelio" (3/6) krepšininkus.

Svečiams 20 taškų pelnė Osvaldas Olisevičius, 16 - Evaldas Kairys, 14 - Kailas la Montė (Kyle La Monte), 11 - Gytis Sirutavičius.

"Lietkabelio" gretose išsiskyrė 15 taškų surinkęs Ilja Neliubovas. 12 taškų - Žygimanto Janavičiaus sąskaitoje, 11 - Noa Dalmeno (Noah Dahlman).