"Žalgirio" krepšininkai po dramatiškos kovos pralaimėjo "Real" ekipai

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų šeštojo turo rungtynėse A grupėje penktadienį Kauno "Žalgirio" komanda namuose 66:68 (14:24, 24:14, 19:15, 9:15) pralaimėjo Madrido "Real" (Ispanija) ekipai ir patyrė trečiąją nesėkmę.

Žalgiriečiai po pirmojo kėlinio atsiliko 10 taškų skirtumu (14:24), bet vėliau analogišku rezultatu laimėjo antrąjį kėlinuką ir išlygino rezultatą (38:38). Po trečiojo ketvirčio "Žalgiris" pirmavo keturias taškais (57:53). Ketvirtojo kėlinuko pabaigoje "Real" krepšininkai pelnė 10 taškų iš eilės ir išsiveržė į priekį (66:65). Paulius Jankūnas baudos metimu išlygino rezultatą, bet svečiai realizavo dvi baudas ir susigrąžino pranašumą. "Žalgirio" legionierius Džeimsas Andersonas (James Anderson) paskutinę sekundę nepataikė dvitaškio ir šeimininkai turėjo pripažinti "Real" komandos pranašumą.

Kauno komandai 21 tašką pelnė Dž. Andersonas (9 atk. kam.), 17 - P. Jankūnas (8 atk. kam.), po 6 - Artūras Milaknis ir Darius Songaila, po 4 - Vytenis Lipkevičius, Edgaras Ulanovas ir Robertas Javtokas, po 2 - Lukas Lekavičius ir Vaidas Kariniauskas.

Penktąją pergalę iškovojusiai "Real" komandai 14 taškų pelnė Serchijus Rodrigesas (Sergio Rodriguez), po 11 - Serchijus Liuljas (Sergio Llull) ir Andresas Nočonis (Andres Nocioni). Lietuvis Jonas Mačiulis per 28 min. surinko 9 taškus (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 1/3, baudos 2/2), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir kartą suklydo.

Šiame mače "Žalgiris" padarė 14 klaidų, "Real" ekipa - šešias. Kovą dėl atšokusių kamuolių žalgiriečiai pralaimėjo 34-36

A grupėje Kauno komanda užima trečiąją vietą.

Kitas Eurolygos rungtynes "Žalgiris" žais lapkričio 28 dieną svečiuose su "Nižnij Novgorod" (Rusija) komanda.