"Žalgirio" krepšininkai patyrė pralaimėjimą Atėnuose

Lietuvos čempionas Kauno "Žalgiris" trečiosiose vyrų krepšinio Eurolygos "Top-16" etapo E grupės rungtynėse penktadienį svečiuose 58:77 (16:24, 17:22, 9:17, 14:16) pralaimėjo Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) ekipai ir patyrė antrąją nesėkmę.

Žalgiriečiai nesėkmingai pradėjo rungtynes ir po kelių pirmųjų pirmojo kėlinio minučių atsiliko 3:16. Antrajame kėlinuke svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (22:26), bet "Panathinaikos" krepšininkai vėliau spurtavo ir įpusėjus mačui pirmavo 46:33. Trečiajame ketvirtyje "Žalgiris" pelnė vos 9 taškus ir atsiliko jau 21 taškų skirtumu (42:63). Paskutiniame kėlinyje šeimininkai išsaugojo įtikinamą persvarą ir iškovojo pergalę.

Kauno komandai 13 taškų pelnė Vilas Čeris (Will Cherry), 10 - Edgaras Ulanovas, 9 - Artūras Milaknis, 8 - Artūras Gudaitis, 5 - Džeimsas Andersonas (James Anderson), po 4 - Darius Songaila ir Tomas Dimša, 3 - Paulius Jankūnas, 2 - Lukas Lekavičius.

"Panathinaikos" (2 pergalės/1 pralaimėjimas) gretose 14 taškų surinko Nikas Papas (Nikos Pappas), 13 - Džeimsas Gistas (James Gist), po 11 - Ei Džei Sloteris (A. J. Slaughter), Estebanas Batista ir Vlandimiras Jankovicas (Vlantimir Giankovits).

Kauniečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 33-43 ir pataikė vos 16 dvitaškių iš 45 (35 proc.).

Kitas rungtynes "Žalgiris" žais sausio 23 dieną namuose su Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) ekipa.