"Žalgirio" krepšininkai išplėšė pergalę rungtynėse su Samaros klubu

VTB Vieningosios lygos krepšinio čempionato trečiosiose rungtynėse A grupėje penktadienį Lietuvos čempionė Kauno "Žalgirio" komanda naujojoje savo arenoje po atkaklios kovos 84:82 (27:18, 17:19, 20:18, 20:27) įveikė Samaros "Krasnyje Krylja" (Rusija) ekipą.

Sėkmingai susitikimą pradėję žalgiriečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (16:6), antrajame ketvirtyje skirtumas padidėjo iki 15 taškų (39:24), o trečiajame kėlinyje komandas skyrė 16 taškų (55:39). Paskutiniame ketvirtyje sužaidus šiek tiek daugiau nei 1 min., šeimininkai pirmavo 69:59, tačiau svečiai laimėjo atkarpą 12:2 ir išlygino rezultatą 71:71, o, likus žaisti 2 min. 50 sek., išsiveržė į priekį 79:78. Likus 1 min. 40 sek., Samaros komanda padidino savo turimą pranašumą iki keturių taškų (82:78), bet keturis taškus iš eilės pelnęs Sonny Weemsas išlygino rezultatą 82:82. Svečiai savo atakos metu prarado kamuolį ir, likus 2 sek., prie baudų metimo linijos stojęs žalgirietis Ty Lawsonas pelnė pergalingus du taškus.

Antrąją pergalę iškovojusiai "Žalgirio" komandai Mindaugas Kuzminskas pelnė 16 taškų, S. Vymsas - 13, Robertas Javtokas - 12, T. Losonas ir Paulius Jankūnas pridėjo po 11 taškų.

Samaros ekipoje 16 taškų pelnė Joe Alexanderis, po 13 - Brionas Rushas ir Draganas Labovicas.

"Žalgiris" (2 pergalės/1 pralaimėjimas) A grupėje užima trečiąją vietą.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais spalio 29 dieną vėl namuose su Nižnij Novgorodo "Nižnij Novgorod" (Rusija) komanda.