„Vytis“ išsivežė pergalę iš uostamiesčio

Užtikrinčiau susitikimo pabaigoje sužaidęs Šakių „Vytis“ (11-1) įsirašė eilinę pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Aurimo Jasilionio vadovaujamas klubas išvykos mače 85:76 (27:20, 15:20, 20:17, 23:19) pranoko Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (7-5).

Likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes, Arūnas Mikalauskas pataikė abi baudas ir sumažino šeimininkų deficitą iki minimalaus – 74:75, tačiau per likusį laiką sugebėjo pelnyti vos du taškus.

Tuo metu „Vytis“ surinko devynis taškus ir prasidėjus paskutinei minutei pirmenybių lyderiai pergalės iš rankų nebeišleido – 84:76.

Šakių klube dvigubą dublį surinko Aurelijus Pukelis, pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių ir Karolis Babkauskas, į varžovų krepšį įmetęs 13 taškų ir taip pat atlikęs 10 rezutatyvių perdavimų, o uostamiesčio ekipoje tokiu pasiekimu išsiskyrė Mindaugas Stašys, kuris surinko 10 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Arūnas Mikalauskas 17, Valdas Vasylius ir Mantas Šerkšnas – po 16, Mindaugas Stašys 10 (10 rez. perd.).

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius 18, Aurelijus Pukelis 16 (12 atk. kam.), Gytis Radzevičius 15, Karolis Babkauskas 13 (10 rez. perd.).