"Viltis" per rungtynes su "Atlantu" - beviltiškai

Klaipėdos "Atlanto" futbolininkai sėkmingai pradėjo 2017 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės varžybas. Jie sekmadienį šio turnyro šešioliktfinalio rungtynėse išvykoje nepaliko jokių vilčių Vilniaus "Vilties" komandai - 13:1 (9:0).

Dar prieš šį susitikimą niekas neabejojo atlantiečių pergale. Mat jų varžovai rungtyniauja tik antrojoje lygoje. Jau per pirmąjį kėlinį klaipėdiečiai pasismagino devyniais įvarčiais ir tik rungtynių pabaigoje leido "Vilties" futbolininkams "sušlapinti" rezultatą.

Po tris įvarčius į sostinės ekipos vartus įmušė Jurijus Vereščiakas (5, 19, 26 min.) ir Andrejus Paniukovas (13, 16, 22 min.), po du - Linas Pilibaitis (34, 37 min.), Andrejus Ciofu (47, 62 min.) ir Sergejus Obivalinas (61, 82 min.), vieną kartą pasižymėjo Justas Raziūnas (38 min.).

Šeimininkams garbės įvartį pelnė komandos kapitonas Vaidotas Pajarskas (89 min.).

"Atlantas" rungtynes baigė dešimtiese. Antrojo kėlinio viduryje čiurnos traumą patyrė Rokas Filipavičius, o visi žaidėjų keitimai jau buvo atlikti.

Kiti įdomesni LFF taurės šešioliktfinalio rezultatai: Gargždų "Banga" - Vilniaus "Žalgiris" 1:1 (baudiniai - 1:3), "Palanga" - Utenos "Utenis" 1:0, "Šilutė" - Kauno "Stumbras" 0:1, "Panevėžys" - "Kauno Žalgiris" 3:0, "Akmenės cementas" - Klaipėdos "Koralas" 1:3.

Aštuntfinalio susitikimai vyks birželio 24-26 dienomis. Į šį etapą patekę klubai savo varžovus sužinos artimiausiu metu.