Vieningosios lygos varžybose - pirmasis "Žalgirio" pralaimėjimas

VTB Vieningosios lygos krepšinio čempionato A grupėje šeštadienį Lietuvos čempionė Kauno "Žalgirio" komanda 86:92 (21:28, 21:18, 24:24, 20:22) pralaimėjo "Nižnij Novgorod" (Rusija) ekipai.

Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 46:42, po trijų - 70:66, o 35-ąją min. įgijo net 15 taškų persvarą - 83:68. Bet "Žalgiris", daugiausiai Pauliaus Jankūno dėka, laimėjo atkarpą net 14:2 ir, likus žaisti pusantros minutės, sumažino skirtumą iki trijų taškų - 82:85. Tačiau palaužti Rusijos klubo kauniečiams nepavyko.

"Žalgiriui" (2 pergalės/2 pralaimėjimai) 17 taškų pelnė P. Jankūnas, 14 - Sonny Weems, po 11 - Ty Lawson ir Robertas Javtokas.

"Nižnij Novgorodo" ekipai (1/3) 24 taškus pelnė Semionas Antonovas, po 17 - Michalas Ignerskis ir Nemanja Protičius, 13 - Ernestas Bremeris. Pastarasis atliko net 11 rezultatyvių perdavimų.