Vieningoji lyga: "Lietuvos ryto" krepšininkai pralaimėjo Maskvos CSKA ekipai

Lietuvos vyrų krepšinio čempionė Vilniaus "Lietuvos ryto" komanda VTB Vieningosios krepšinio lygos varžybų pirmojo turo rungtynėse A grupėje trečiadienį svečiuose 61:80 (22:19, 13:18, 14:17, 12:26) nusileido Maskvos CSKA (Rusija) ekipai su Ramūnu Šiškausku.

Po dviejų kėlinių maskviečiai pirmavo 37:35, o po trijų kėlinių - 54:49. 38-ąją min. CSKA komanda buvo įgijusi 21 taško persvarą - 75:54.

Vilniaus ekipai Milkas Bielica (Milko Bjelica) pelnė 14, Martynas Gecevičius - 12, Bredas Njūlis (Brad Newley) - 9, o Džeris Džonsonas (Jerry Johnson) - 8 taškus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Džemontas Gordonas (Jamont Gordon). Ji surinko 18 taškų. Ramūnas Šiškauskas per 26 min. pelnė 15 taškų (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 3/4, baudos 2/2) ir atkovojo 5 kamuiolius. Matjažas Smodišas surinko taip pat 15 taškų, o Bobano Marjanovičiaus sąskaitoje - 11 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai.

Kitose A grupės rungtynėse Dnepropetrovsko "Dnipro" (Ukraina) svečiuose po pratęsimo 81:73 (20:24, 13:11, 13:12, 14:13; 31:13) įveikė Espo "Honka" (Suomija) krepšininkus.