"Viči-Aistės" patyrė dar vieną pralaimėjimą Eurolygoje

Moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybų dešimtojo turo rungtynėse A grupėje trečiadienį Kauno "Viči-Aistės" svečiuose 60:98 (19:31, 16:22, 7:24, 18:21) pralaimėjo Prahos ZVVZ USK (Čekija) krepšininkėms.

Aštuntąją nesėkmę patyrusiai Kauno komandai Amanda Kemežys pelnė 18 taškų, Tatjana Lichtarovič - 11, Rima Valentienė - 9, Vita Kuktienė ir Kortnė (Courtnay) Pilypaitis (10 atk. kam.) - po 8, Lina Pikčiūtė ir Vaida Sipavičiūtė - po 3.

Šeštąją pergalę iškovojusiai Prahos ekipai 19 taškų pelnė Eva Vitečkova, 14 - Katerina Elhotova, 13 - Ana Montanjana (Ana Montanana), po 12 - Deliša Milton Džons (DeLisha Milton-Jones) ir Tiša Penišeiro (Ticha Penicheiro).

Rungtynių pradžioje kaunietės buvo išsiveržusios į priekį 8:4. Įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas buvo lygus 13:13, bet aikštės šeimininkės laimėjo atkarpą 12:1 ir įgijo 11 taškų pranašumą 25:14, o po 10 žaidimo minučių pirmavo 31:19.

Per likusį susitikimo laiką Prahos klubas toliau didino savo pranašumą - antrojo ketvirčio pabaigoje komandas skyrė 19 taškų (50:31), 28-ąją min. - 36 taškai (75:39), o ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas padidėjo iki 39 taškų (81:42).

"Viči-Aistės" pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių minimaliu skirtumu 34-35, tačiau pataikė tik 13 dvitaškių iš 37 (35 proc.) ir suklydo 22 kartus. ZVVZ USK krepšininkės prarado vos 8 kamuolius.

Pirmajame rate Kauno klubas pralaimėjo varžovėms iš Čekijos 70:80.

Kitas Eurolygos rungtynes "Viči-Aistės" žais kitų metų sausio 11 dieną namuose su Jekaterinburgo UGMK (Rusija) komanda, kurią treniruoja Algirdas Paulauskas ir Rimantas Grigas.