"Viči-Aistės" Eurolygoje pralaimėjo vienuoliktąjį kartą

Moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybų 13-ojo turo rungtynėse A grupėje trečiadienį Kauno "Viči-Aistės" namuose 60:74 (17:10, 21:26, 14:19, 8:19) pralaimėjo Gdynės "Lotos" (Lenkija) ekipai.

Vienuoliktąją nesėkmę patyrusiai Kauno komandai (2 pergalės/11 pralaimėjimų) Vita Kuktienė pelnė 19 taškų, Aija Putninia (10 atk. kam.) - 11, Milda Sauliūtė - 9, Kortnė (Courtnay) Pilypaitis - 7, Tatjana Lichtarovič - 5, Mantė Kvederavičiūtė ir Lina Pikčiūtė - po 4, Vaida Sipavičiūtė - 1.

Gdynės ekipai (3/10) 22 taškus pelnė Džolyna Anderson (Jolene Anderson), 20 - Žeraldina Rober (Geraldine Robert).

Rungtynių pradžioje aikštės šeimininkės pirmavo 8:2, 15:6, o 12-ąją min. įgijo dviženklį pranašumą - 22:11. Įpusėjus antrajam kėliniui, komandas skyrė 10 taškų (30:20), tačiau viešnios ėmė artėti ir prieš ilgąją pertrauką sumažino skirtumą iki dviejų taškų 38:36.

Trečiajame ketvirtyje "Lotos" krepšininkės išlygino rezultatą 43:43 ir netrukus išsiveržė į priekį 45:43. 27-ąją min. viešnios padidino savo pranašumą iki septynių taškų 53:46. "Viči-Aistės" pasivijo varžoves ir ketvirtojo kėlinio pradžioje sumažino atsilikimą iki minimumo 54:55. 32-ąją min. šeimininkės atsiliko 56:58, tačiau Gdynės komanda laimėjo atkarpą net 16:2 ir, likus žaisti 39 sek., atitrūko 74:58.

"Viči-Aistės" pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 36-41 ir suklydo 21 kartą.

Pirmajame rate Kauno klubas pralaimėjo Gdynės ekipai 80:97.

Paskutines Eurolygos rungtynes "Viči-Aistės" žais vasario 1 dieną išvykoje su "Bourges Basket" (Prancūzija) komanda.