Vakaruose – nesunki "Grifų" pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos "Toras" turėjo pripažinti Kretingos "Grifų" pranašumą rezultatu 2:11 (0:3, 2:3, 0:5).

Pirmajame kėlinyje "Grifai" pelnė tris įvarčius be atsako ir įgijo ženklų pranašumą.

Komandų jėgos ėmė panašėti antrajame kėlinyje, kai klaipėdiečiai sušvelnino rezultatą iki 1:3, tačiau turėdamas aikštelėje vienu žaidėju mažiau vėl praleido įvartį ir kretingiškiai vėl atstatė trijų įvarčių pranašumą. Vėliau "Grifams" teko tai daryti dar kartą, o 34 rungtynių minutę po dar vieno įvarčio rezultatas tapo 6:2.

Trečiajame kėlinyje "Toro" gynyba sugriuvo ir rezultatas ėmė žaibiškai didėti. Kretingiškiai lengvai pelnė 5 įvarčius be atsako ir nugalėjo varžovus rezultatu 11:2.

"Toras" – "Grifai" 2:11 (0:3, 2:3, 0:5).
"Toras": E. Pavliukovas 2 įvarčiai.
"Grifai:: J. Gorelis 4, A. Mickevičius, I. Kuzminovas po 2, R. Puškorius, V. Stanius, S. Gorelis po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos "Baltija"          3 3 0  0  0   32:9   9
2. Šiaulių "Ledo linija"        3 3 0  0  0   22:9   9
3. Kretingos "Grifai"           1 1 0  0  0   11:2   3
4. Gargždų "Ledžinga"           2 0 0  0  2   10:17  0
5. Klaipėdos "Kirai"            2 0 0  0  2    5:15  0
6. Klaipėdos "Toras"            3 0 0  0  3    5:33  0