Vakarų taurė - "Okinavos" karatistams

Klaipėdoje vykusiose Vakarų Lietuvos karatė kiokušin taurės varžybose, kuriose varžėsi net 11 skirtingų šalies klubų, triumfavo šeimininkai - Klaipėdos "Okinavos" atstovai.

Pastarasis klubas galutinėje įskaitoje už kitas komandas surinko net tris kartus daugiau taškų - 188.

Artimiausi persekiotojai, likę antri, Šiaulių "Tori" karatistai pelnė 45,5 tšk. Treti liko Klaipėdos "Tensho" atstovai - 42,5 tšk.

Per 200 varžybose dalyvavusių karatistų varžėsi KATA (technikos demonstravimo) bei KUMITE (tarpusavio dvikovos) rungtyse.

"Okinavos" atletai KATA varžybose iškovojo 12 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos medalius, KUMITE varžybose - 20 aukso, 13 sidabro ir 24 bronzos medalius.

Taigi, viską susumavus "Okinavos" sąskaitoje - net 79 medaliai.

Renginio organizatoriai - "Okinavos" instruktoriai Diana Mačiūtė, Jurgita Činauskaitė-Cetiner, Robertas Skurdenis, Kristina Basova bei asistentai Dmitrijus Jaskovecas, Paulius Sasnauskas, Artūras Zavalnis bei Evelina Zasčiurinskaitė džiaugėsi puikiai praėjusiomis varžybomis ir auklėtinių pasirodymu, kuris viršijo numatytus lūkesčius.

Ypatingų pagyrų sulaukė abiejų rungčių čempionai: Evelina Zasčiurinskaitė, Edvinas Kolmogorovas, Ieva Graikšaitė, Jokūbas Skurdenis, Matas Sasnauskas, Kasparas Karalis.

KOVA. Varžybų dalyviai kovėsi negailėdami jėgų, o žiūrovai liko patenkinti gražiomis ir emocingomis dvikovomis.