"US Open": estė Kaia Kanepi pralaimėjo ketvirtfinalyje

Niujorke vykstančio atvirojo JAV teniso čempionato ("US Open"), kurio prizų fondą sudaro 22,668 mln. JAV dolerių, moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį 32-oji pasaulio raketė 25-erių metų estė Kaja Kanepi (Kaia Kanepi) 3:6, 5:7 pralaimėjo aštuntąją vietą pasaulio reitinge užimančiai 26-erių metų rusei Verai Zvonariovai.

Mačas truko 1 val. 53 min.

V. Zvonariova į "US Open" turnyro pusfinalį iškopė pirmąjį kartą. Ji kitame etape žais su antrąja pasaulio rakete 20-mete dane Karolina Vozniaki (Caroline Wozniacki).

Praėjusių metų atvirojo JAV čempionato finalininkė K. Vozniaki ketvirtfinalyje po 1 val. 45 min. trukusios kovos 6:2, 7:5 nugalėjo metais vyresnę slovakę Dominiką Cibulkovą (45-oji pasaulio raketė).

Praėjusių metų atvirojo JAV čempionato finalininkas antroji pasaulio raketė 29-erių metų šveicaras Rodžeris Federeris (Roger Federer) ketvirtfinalyje per 1 val. 56 min. 6:4, 6:4, 7:5 nugalėjo penktąją vietą pasaulio reitinge užimantį 26-erių metų švedą Robiną Sioderlingą (Robin Soderling).

R. Federeris, kuris "US Open" čempionu yra tapęs penkis kartus iš eilės (2004-2008 m.), pusfinalyje žais su trečiąja pasaulio rakete 23-ejų metų serbu Novaku Džokovičiumi (Novak Djokovič).

2007 metų "US Open" turnyro finalininkas N. Džokovičius ketvirtfinalyje 7:6 (7-2), 6:1, 6:2 nugalėjo 19-ąją pasaulio raketę prancūzą Gaelį Monfisą (Gael Monfils).