Uostamiestyje - kurčiųjų čempionatas

Vakarų stalo teniso akademijoje (VSTA) vyko Lietuvos kurčiųjų stalo teniso čempionatas.

Tarp dailiosios lyties atstovių lygių neturėjo Goda Gudėnaitė, antrąją vietą iškovojo Kristina Veitaitė, trečiąją - Simona Šekurovaitė.

Tarp vyrų pagrindinės grupės (A) atstovų aukso medalį iškovojo Gintautas Juchna, sidabro medaliu džiaugėsi Deividas Takinas, trečias liko Kęstutis Žižiūnas.

Tarp vyrų B grupės atstovų pirmąją vietą iškovojo Giedrius Jovaišas, antrąją - Saulius Gečas, trečiąją - Lukas Žvinklys.

"Įvairius stalo teniso turnyrus organizuojame kiekvieną antradienį. Būna daug džiugių akimirkų. Smagu žiūrėti, kaip jaunimas tobulėja", - sakė Vakarų stalo teniso akademijos įkūrėjas Silverijus Puotkalis.

VSTA treniruojasi vaikai net trejų ketverių metukų, taip pat stalo teniso ateina pažaisti ir pensinio amžiaus žmonės.

Vaikus ir visus norinčius individualiai treniruoja du treneriai: Tomas Kojelis ir Kristina Nekrašaitė.

"Renkame vaikų grupes vasaros stovyklai, kuri vyks nuo birželio 6 iki birželio 30 dienos. Stovyklos darbo dienomis laikas nuo 13 iki 17 val. Visi norintieji gali registruotis telefonu: 8 616 88310. Stalo teniso treniruotės vyksta prekybos centre "Arena" (Taikos pr. 64, 2-as aukštas)", - sakė S. Puotkalis.