Sužaistos pirmosios NHL atkrentamosios varžybos

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse trečiadienį reguliariojo sezono nugalėtoja "Vancouver Canucks" komanda namuose 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) įveikė nugalėtojos titulą ginančią "Chicago Blackhawks" ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Krisas Higinsas (Chris Higgins, 8 min.) ir Janikas Hansenas (Jannik Hansen, 11). "Canucks" vartininkas Robertas Luongas (Roberto Luongo) atrėmė visus 32 varžovų metimus.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos penktadienį vėl Vankuveryje.

Pergale svečiuose atkrintamąsias varžybas pradėjo "Nashville Predators" komanda. Ji išvykoje 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) nugalėjo "Anaheim Ducks" ekipą.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Maikas Fišeris (Mike Fisher, 39, 41), po vieną - Šy Veberis (Shea Weber, 5) ir Styvas Salivanas (Steve Sullivan, 36).

"Ducks" ekipoje pasižymėjo Temas Selanė (Teemu Selanne, 52).

Rytų konferencijos nugalėtoja "Washington Capitals" komanda savo aikštėje po pratęsimo 2:1 (0:0, 0:0, 1:1; 1:0) įveikė "New York Rangers" ledo ritulininkus ir serijoje pirmauja 1-0.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 18 min. 24 sek., įmušė Aleksandras Siominas.

Trečiadienio rungtynių rezultatai.

Rytų konferencija. 1/4 finalo (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

"Washington Capitals" (1) - "New York Rangers" (8) 2:1, po pratęsimo (0:0, 0:0, 1:1; 1:0). Serija 1-0.

"Pittsburgh Penguins" (4) - "Tampa Bay Lightning" (5) 3:0 (0:0, 0:0, 3:0). 1-0.