"Spurs" vos išnešė sveiką kailį mače su CSKA

Maskvos CSKA – per plauką nuo dar vienos pergalės prieš NBA ekipą. Maskviečiai po pratęsimo 93:95 (26:27, 23:24, 14:27, 23:8, 7:9) nusileido San Antonijaus „Spurs“ komandai.

Baigiantis trečiajam kėliniui aikštės šeimininkai buvo įgiję net 15 taškų pranašumą (76:61), tačiau jo išlaikyti nesugebėjo. Lemiamą ketvirtį spurtu 17:0 pradėję armiečiai persvėrė rezultatą (80:78).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 0,5 sek. po netaiklaus Patty Millso tritaškio, Aronas Baynesas pasinaudojo antruoju šansu ir pamušė kamuolį į krepšį, taip rungtynes pasiųsdamas į pratęsimą (86:86).

Pratęsimo metu žaidimas vyko apylygiai, tačiau rungtynių didvyriu tapo Millsas, kuris likus 11,2 sek. pataikė svarbiausią rungtynių tritaškį, lėmusį „Spurs“ pergalę.

CSKA tai buvo paskutinės draugiškos rungtynės už Atlanto. Pirmose maskviečiai 108:106 palaužė Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus.

Tai buvo jau devintosios CSKA klubo rungtynės su NBA komandomis nuo 2006 metų. Rusai laimėjo 3 dvikovas ir patyrė 6 nesėkmes. Daugiau mačų su NBA klubais yra sužaidusi tik Tel Avivo „Maccabi“ ekipa – 18.

CSKA: Jeremy Pargo 20 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Sonny Weemsas 16, Viktoras Khryapa 12 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld.), Vitalijus Fridzonas 10 (7 atk. kam.), Nenadas Krstičius 8 (6 atk. kam.).

„Spurs“: Manu Ginobili (5 atk. kam., 4 per. kam.) ir Patty Millsas po 14, Aronas Baynesas 12 (7 atk. kam.), Timas Duncanas 10, Borisas Diaw 8, Tony Parkeris (5 rez. perd.) ir Tiago Splitteris (6 atk. kam.) po 6.