Sportininkų namuose pagerbti jaunučių čempionai

Šių metų Lietuvos jaunučių sporto žaidynių varžybose, kurios vyko Šiauliuose, Klaipėdos miesto jaunieji sportininkai antroje miestų grupėje iškovojo pirmąją vietą bei nugalėtojų taurę.

Ketvirtadienį Klaipėdos Sportininkų namuose buvo pagerbti varžybų nugalėtojai ir prizininkai.

Iš viso žaidynėse vyko 21 sporto šakos varžybos.

Klaipėdiečiai, surinkę 12 973,2 taško bendroje įskaitoje, antroje miestų grupėje iškovojo nugalėtojų laurus.

Iš Klaipėdos ekipų komandinėse varžybose čempionais tapo irkluotojai, rankininkai, krepšininkai, sunkiaatlečiai ir lengvaatlečiai, daug taškų pelnė ir kitų sporto šakų atstovai.

Žaidynėse antri liko panevėžiečiai - 12 651,8 tšk., treti - šiauliečiai - 10 357,9 tšk.

Įdomu pastebėti, kad iš 60 miestų ir rajonų savivaldybių žaidynėse dalyvavo 58-ios – nebuvo tik Rietavo, kuris neturi sporto mokyklos, ir Alytaus rajono.

Visų 20 sporto šakų varžybose dalyvavo Vilniaus ir Kauno sportininkų delegacijos.

Šiauliečiai jėgas bandė 18, klaipėdiečiai – 15, panevėžiečiai – 14 sporto šakų varžybose.

Finalinėse jaunučių sporto varžybose dalyvavo daugiau kaip 7 tūkst. jaunųjų sportininkų.

Per žaidynes buvo išdalyta 2 100 medalių, 160 taurių ir prizų.

2011 m. Lietuvos jaunių žaidynės vyks Kaune.