Solidi Klaipėdos "Baltijos" pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos "Baltija" rezultatu 9:1 (1:1, 4:0, 4:0) be didesnio vargo įveikė Klaipėdos "Kirus" ir įsitvirtino konferencijos turnyrinės lentelės pirmojoje vietoje.

"Baltija" pirmoji pelnė įvartį pirmojo kėlinio viduryje, tačiau pragmatiškai žaidę "Kirai" išnaudojo grubią varžovų klaidą ir įmušė išlyginamąjį įvartį, nors pirmajame kėlinyje teturėjo porą rimtų progų įvarčiui pasiekti.

"Baltija" antrajame kėlinyje didino spaudimą prie varžovų vartų ir greit įgijo persvarą, nors fantastiškai "Kirų" vartus gynė Eduardas Ščerbakovas, nutraukęs begalę pavojingų varžovų atakų.

Nuo antrojo kėlinio vidurio "Baltija" ėmė karaliauti ant ledo, mat varžovams ėmė stigti jėgų. Paskutiniajame ketvirtyje "Baltija" baigė savo darbą 4 įvarčiais be atsako ir iki rungtynių pabaigos prarado žaidėją Viktorą Vaičiulionį, kuris už varžovo traumavimą užsidirbo drausminę nuobaudą (5+20).

"Kirų" komandoje kartą pasižymėjo O. Zbarazskis. "Baltijos" gretose po 3 įvarčius pelnė A. Novikas ir M. Ušakova, 2 - A. Konovalovas, 1 - M. Sladkevičius.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Klaipėdos „Baltija“         3   3  0  0  0   32:9   9
2. Šiaulių „Ledo linija“        2   2  0  0  0   16:5   6
3. Kretingos „Grifai“           0   0  0  0  0   0:0    0
4. Gargždų „Ledžinga“        2   0  0  0  2  10:17  0
5. Klaipėdos „Kirai“            1   0  0  0  1   1:9    0
6. Klaipėdos „Toras“          2   0  0  0  2   3:22   0