Singapūro "Grand Prix" lenktynes laimėjo vokietis Nikas Rosbergas

Pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato 15-ąjį etapą - Singapūro "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs "Mercedes" komandos pilotas vokietis Nikas Rosbergas (Nico Rosberg).

31-erių metų lenktynininkas iškovojo aštuntąją pergalę šį sezoną ir 22-ąją karjeroje.

Antras finišavo australas Danielis Rikardas (Daniel Ricciardo, "Red Bull-Renault", +0,4 sek.), trečias - nugalėtojo titulą ginantis britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton, "Mercedes", +8 sek.).

Ketvirtąją vietą užėmė suomis Kimis Reikenenas (Kimi Raikkonen, "Ferrari", +10,2 sek.), penktąją - vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel, "Ferrari", +27,6 sek.), šeštąją - olandas Maksas Verstapenas (Max Verstappen, "Red Bull", +1.11.1).

Po pergalės N. Rosbergas bendrojoje įskaitoje iš antrosios vietos pakilo į pirmąją. Jo sąskaitoje - 273 taškai. Į antrąją poziciją smuktelėjo 265 taškus turintis L. Hamiltonas. Trečiąją vietą užima D. Rikardas, surinkęs 179 taškus.

16-asis čempionato etapas (iš 21) - Malaizijos "Grand Prix" lenktynės - vyks spalio 2 dieną.