Šilutiškis boksininkas - jaunimo olimpiados čempionas

Lietuvos atstovas Evaldas Petrauskas Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo (14-18 metų) vasaros olimpinių žaidynių bokso varžybų svorio kategorijoje iki 60 kg iškovojo aukso medalį.

18-metis lietuvis finale trečiadienį 13:4 nugalėjo australą Bretą Materį (Brett Mather).

Antrajame ir trečiajame raunduose mūsų šalies atstovas pasiuntė australą į nokdauną.

Pasaulio jaunimo vicečempionas E. Petrauskas pirmojoje kovoje 6:2 nugalėjo vokietį Tomą Farenholtą (Thomas Vahrenholt), o pusfinalyje 4:3 įveikė pasaulio jaunimo čempioną indą Krišaną Viką (Krishan Vikas).

Kitas Lietuvos boksininkas Ričardas Kuncaitis svorio kategorijoje iki 64 kg taip pat iškovojo aukso medalį. Iš Marijampolės kilęs 17-metis lietuvis finale trečiadienį 12:6 nugalėjo venesuelietį Samuelį Sapatą (Samuel Zapata).

Po pirmojo raundo Ričardas pirmavo 4:2. Antrajame raunde Venesuelos boksininkas išlygino rezultatą 4:4, tačiau lietuvis iki raundo pabaigos atitrūko 9:5, o trečiajame raunde dar padidino savo pranašumą. Antrajame raunde R. Kuncaitis pasiuntė varžovą į nokdauną.

R. Kuncaitis pusfinalyje 5:4 įveikė pasaulio jaunimo čempioną ukrainietį Olegą Nekliudovą.

Lietuvos sportininkai Singapūre iškovojo penkis medalius. Aukso medaliu taip pat pasipuošė irkluotojas Rolandas Maščinskas, o bronzos apdovanojimus pelnė dziudo imtynininkė Laura Naginskaitė (63 kg) ir penkiakovininkas Lukas Kontrimavičius (mišrių komandų varžybos).