Šilutiškiai stalo tenisininkai – šalies vicečempionai

Lietuvos stalo teniso komandų čempionato finale Šilutės “Šiluminių tinklų” komandos vyrai (treneris Jonas Piekautas) 5:2 nusileido Kauno “RICOH-JSO-Topsui”.

Čempionais tapo Paulius Kaselis ir broliai Viktoras bei Denisas Stankevičiai. Sidabro medaliai įteikti Matui Skučui, Matui Vilkui ir Valdui Martinkui, – tai aukščiausias pamariečių pasiekimas Šilutės stalo teniso istorijoje.

Bronzą pelnė Mažeikių “Vijurkas” (Arnoldas ir Tonetas Domeikos bei Marius Bučys), 5:1 nugalėjęs Vilniaus “Sakalus – Inžineriją” (Darius Banys, Algirdas Skirgaila ir Justas Gevėnas).

Kauno stalo tenisininkai Lietuvos čempionais vėl tapo po 9 metų pertraukos.

Moterų čempionato finale Šilalės rajono sporto mokyklos stalo tenisininkės (Aušra Stirbytė, Aistė Macaitė ir Viktorija Stirbytė) 5:2 nugalėjo Mažeikių “Vijurką” (Martyna Sidabraitė, Ramunė Armonaitė ir Žaneta Brasaitė).

3–iąją vietą užėmė Kauno “JSO-1″ ekipa (Kristina Vaškevičiūtė, Ugnė Baskutytė ir Vitalija Venckutė), 5:3 įveikusi Klaipėdos klubą “Etna” (Andželika Petrauskienė, Monika Tamulionytė ir Auksė Gecevičiūtė).