Šiaurės Europos ir Baltijos šalių plaukimo čempionate - lietuvių pergalės

Penktadienį Reikjavike (Islandija) prasidėjusio Šiaurės Europos ir Baltijos šalių plaukimo čempionato jaunimo merginų (13-16 metų) 100 m plaukimo krūtine finale triumfavo Lietuvos atstovė Kotryna Teterevkova.

Lietuvė finišavo per 1 min. 8,92 sek.

Antrąją vietą užėmė norvegė Eva Kumen (Eva Kummen, 1.09,43), trečiąją - danė Josefinė Krusė (Josephine Kruse, 1.09,53).

Moterų varžybose Agnė Šeleikaitė iškovojo bronzos medalį - 1 min. 9,74 sek. Nugalėjo norvegė Siljė Mikelborg (Silje Mikkelborg, 1.07,93).

Jaunimo vaikinų (14-17 metų) plaukimo krūtine finale nugalėjo lietuvis Alanas Tautkus. Jo laikas - 54,09 sek.

Antras finišavo suomis Nikis Karlsonas (Niki Karlsson, 54,33 sek.).

Tarp suaugusių startavęs Rokas Juozelskis (54,40 sek.) užėmė antrąją vietą. Greitesnis buvo tik islandas Davidas Adalsteinsonas (David Adalsteinsson, 53,91 sek.).

Vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale trečias finišavo Tomas Sungaila (1.48,81).

Pirmas buvo danas Mikelis Gadgardas (Mikkel Gadgaard, 1.48,11), antras - švedas Erikas Brantas (Erik Brandt, 1.48,15).

Penktąsias vietas Reikjavike užėmė Erikas Kapočius (jaunimas, 200 m kompleksiniu būdu; 2.03,36) ir Neringa Černiauskaitė (moterys, 200 m laisvuoju stiliumi, 2.05,94).