"Šiauliai" sušvelnino "mažojo" finalo serijos rezultatą

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) trečiosiose "mažojo" finalo rungtynėse trečiadienį Šiaulių "Šiauliai" namuose 81:61 nugalėjo Prienų "Rūdupį" ir sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-2.

Šiauliečiai po dviejų kėlinių pirmavo 44:36, o po trijų - 59:50. Paskutinį ketvirtį aikštės šeimininkai pradėjo spurtu 10:2 ir susikrovė 17 taškų pranašumą (69:52), o priešpaskutinė rungtynių minutę skirtumas perkopė 20 taškų ribą (81:60).

"Šiauliams" Kameronas Longas (Cameron Long, 7 rez. perd.) ir Valdas Vasylius pelnė po 13 taškų, Raitis Grafas - 11, Edvinas Ruzgas - 10.

Prienų ekipoje 15 taškų surinko Povilas Butkevičius (11 atk. kam.), 12 - Arnas Labuckas, 11 - Adas Juškevičius.

"Rūdupis" laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 41-33, tačiau pataikė tik vieną tritaškį iš 22 (4,5 proc.) ir suklydo 20 kartų. Šiauliečiai prarado 11 kamuolių.

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Prienuose.