"Sharks" ledo ritulininkai šventė pergalę po pratęsimo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse ketvirtadienį "San Jose Sharks" komanda namuose po pratęsimo 3:2 (1:0, 1:2, 0:0; 1:0) įveikė "Los Angeles Kings" ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 14 min. 44 sek., įmušė Džo Pavelskis (Joe Pavelski).

Per pagrindinį susitikimo laiką nugalėtojų gretose pasižymėjo Denis Hytlis (Dany Heatley, 1 min.) ir Loganas Kutiuras (Logan Couture, 31).

"Kings" ekipai įvarčius pelnė Dastinas Braunas (Dustin Brown, 28) ir Džastinas Viljamsas (Justin Williams, 37).

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį vėl San Chosė.

Rytų konferencijos pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse "Montreal Canadiens" ledo ritulininkai svečiuose 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo "Boston Bruins" ekipą.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Brajanas Džonta (Brian Gionta, 3, 57). "Canadiens" vartininkas Keris Praisas (Carey Price) atrėmė 31 varžovų metimą.

pergale atkrintamąsias varžybas pradėjo ir "Buffalo Sabres" komanda. Ji išvykoje 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) įveikė "Philadelphia Flyers" ekipą.

Vienintelį susitikimo įvartį įmušė Patrikas Kaleta (Patrick Kaleta, 46).

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai.

Rytų konferencija. 1/4 finalo (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

"Boston Bruins" (3) - "Montreal Canadiens" (6) 0:2 (0:1, 0:0, 0:1). Serija 0-1.

"Philadelphia Flyers" (2) - "Buffalo Sabres" (7) 0:1 (0:0, 0:0, 0:1). 0-1.

Vakarų konferencija. 1/4 finalo.

"San Jose Sharks" (2) - "Los Angeles Kings" (7) 3:2, po pratęsimo (1:0, 1:2, 0:0; 1:0). 1-0.