"Sharks" komanda - per žingsnį nuo konferencijos finalo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio trečiosiose rungtynėse antradienį "San Jose Sharks" komanda svečiuose po pratęsimo 4:3 (1:2, 0:1, 2:0; 1:0) įveikė "Detroit Red Wings" ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 7 min. 7 sek., įmušė Patrikas Marlo (Patrick Marleau).

"Sharks" gretose taip pat pasižymėjo Devinas Setogučis (Devin Setoguchi, 20 min.), Džo Torntonas (Joe Thornton, 47) ir Loganas Kutiuras (Logan Couture, 54).

"Red Wings" ekipai įvarčius pelnė Tomas Holmstriomas (Tomas Holmstrom, 14), Denas Kleris (Dan Cleary, 19) ir Henrikas Seterbergas (Henrik Zetterberg, 22).

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį vėl Detroite.

Rytų konferencijos pusfinalio trečiosiose rungtynėse nugalėtojos titulą ginanti "Pittsburgh Penguins" komanda svečiuose 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) nugalėjo "Montreal Canadiens" ekipą ir serijoje išsiveržė į priekį 2-1.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Jevgenijus Malkinas (42) ir Paskalis Diupvi (Pascal Dupuis, 60).

Ketvirtosios rungtynės vyks ketvirtadienį vėl Monrealyje.