Sergejui Maslobojevui iki pergalės pritrūko nedaug

Penktadienį Vilniuje, "Siemens" arenoje, vykusių tarptautinių profesionalų bokso varžybų "Bigger's Better 12" turnyre dalyvavęs Lietuvos atstovas Sergejus Maslobojevas pralaimėjo jau pirmąją kovą. 24-erių metų klaipėdietis ketvirtfinalyje taškais nusileido 15 kg sunkesniam Latvijos atstovui Konstantinui Gluchovui, kuris vėliau laimėjo dvi kovas ir tapo turnyro nugalėtoju.

K. Gluchovui atiteko 15 tūkst. JAV dolerių čekis ir kelialapis į superfinalą.

Pirmajame raunde 97 kg sveriantis 188 cm ūgio S. Maslobojevas buvo atsidūręs nokdaune.

Pusfinalyje K.Gluchovas techniniu nokautu įveikė rumuną Adrianą Poputią (Adrian Poputea), o finale taškais nugalėjo lenką Kamilą Sokolovskį (Kamil Sokolowski).

Varžyboms, kurias tiesiogiai transliavo "Eurosport" kanalas, teisėjavo vienas geriausių pasaulio bokso arbitrų amerikietis Stivas Smodžeris (Steve Smoger).

S. Maslobojevas "Bigger's Better" varžybose dalyvavo antrą kartą. Praėjusių metų rugsėjį Vilniuje surengtame turnyre Lietuvos kovotojas pirmojoje dvikovoje nusileido devyniskart Rumunijos bokso čempionui Konstantinui Beženaru (Constantin Bejenaru). Beje, pastarasis sportininkas ne tik laimėjo turnyrą Vilniuje, bet ir tapo superfinalo nugalėtoju.