Serbijos rinktinės stratego D. Ivkovičiaus keiksmažodžių tirada (video)

Vieną garsiausių pasaulio krepšinio specialistų Dušaną Ivkovičių įsiutino jo auklėtinių žaidimas. Serbijos rinktinės treneris sunkiai tvardėsi stebėdamas kaip jo vadovaujama komanda rungtyniauja su Islandijos ekipa.

Serbai šiuo metu dalyvauja 2013 metų Europos čempionato atrankoje ir jau pirmajame mače turėjo vargo su Islandijos krepšininkais. Serbai išvykoje Reikjavike iškovojo pergalę tik 13 taškų skirtumu – 91:78.

Kuomet serbai pralaimėjo atkarpą 0:10, D.Ivkovičius pratrūko ir pažėrė savo vadovaujamies krepšininkams aštrios kritikos. Jo kalboje netrūko ir keiksmažodžių.

"Turėkite bent kiek savigarbos. Kodėl negrįžtate į gynybą? Jau antrą minutės pertraukėlę iš eilės aiškinu jums tą patį (keiksmažodžiai). Antra pertraukėlė! 0:10! Stenkitės pagerinti puolimą...“

Pasižiūrėjęs į Milaną Mačvaną, D.Ivkovičius liejo pyktį ant šio vidurio puolėjo. „Žiūrėk man į akis, kai aš kalbu!“, - reikalavo serbų strategas.

Visą D.Ivkovičiaus kalbą su angliškais subtitrais galite pamatyti vaizdo įraše.