Senjorų krepšinio čempionatas baigėsi dramomis

Įspūdingai baigėsi šių metų Klaipėdos miesto senjorų krepšinio pirmenybės. Šeštadienį Klaipėdos Kūno kultūros ir rekreacijos centro salė tiesiog kaito nuo aistrų, o gausiai susirinkę sirgaliai išvydo net dvi krepšinio dramas.

Šiemet vyresnių nei 40 metų krepšininkų pirmenybių čempionais pirmą kartą tapo "Gintaro baldų" komanda.

Jie finale 85:80 (23:16, 27:19, 19:22, 16:23) įveikė praėjusių metų čempionę "Mėmelio miestas G4S" ekipą, kuriai atstovavo tituluotas krepšininkas Gintaras Einikis, žiūrovams kartą pademonstravęs ir savo žymųjį "kablį".

Pastarosios ekipos žaidėjai varžybų pabaigoje sugebėjo išsiveržti į priekį 67:65, tačiau persvaros išlaikyti nesugebėjo: per likusį laiką padarė kelias klaidas, nepataikė svarbių baudos metimų, o komandos padėtį apsunkino tai, kad nesportine pražanga buvo nubaustas Giedrius Vasilkevičius, o teisėjų veiksmus komentavęs ir po perpėjimų nenutilęs Artūras Jakubauskas "užsidirbo" dar ir techninę pražangą.

Šie sprendimai būsimiesiems čempionams leido pelnyti lengvus tašus nuo baudų metimo linijos ir dar labiau sustiprinti savo poziciją.

"Galų gale. Nusipelnėme, anksčiau vis pritrūkdavo sėkmės, suklupdavome pusfinalyje", - džiaugėsi "Gintaro baldų" komandos žaidėjai.

Jie pernai ir užpernai taip pat pateko į finalinius ketvertus ir iškovojo bronzos medalius.
Ne ką atkaklesnis mačas vyko ir dėl 3 vietos. "Svajonių krantas-Ranga" 75:73 įveikė "VPK Argus" krepšininkus.

Šių rungtynių metu pirmaujančios komandos keitėsi kelis kartus, o mačo pabaigoje prie varžovų priartėjusiems policininkams tiesiog pritrūko šiek tiek laiko pasivyti pirmavusius "Svajonių kranto-Rangos" krepšininkų. Pastarajai šiose varžybose ekipai negalėjo padėti vieni iš lyderių - Eurelijus Žukauskas ir Rolandas Razgaitis, tačiau komandos draugai jiems uždirbo medalius.

Rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju tapo čempionų komandos atstovas Sergejus Pavliukovas, dar iki finalo įmetęs 176 taškus. Daugiausiai tritaškių - 31 - įmetė Sigitas Pitrėnas ("Geros grindys").