Senjorai irgi moka žaisti

Vaikų ir jaunimo teniso klubas "Perspektyva" jau daug metų organizuoja teniso mėgėjų varžybas uždarose patalpose.

Baigiamajame teniso turnyre "Perspektyva - 2015 Meistrai" nugalėtoju tapo Žydrūnas Brazdeikis, antrasis liko Edgaras Mockus, o trečiąją veitą iškovojo Dovydas Leščinskas.

Netrūko emocijų ir dvejetų varžybose. Čia pirmaisiais tapo Dovydas Leščinskas su Tomu Zabulioniu, antri - Edgaras Mockus su Andriumi Uldukiu, treti - Žydrūnas Brazdeikis su Linu Kovaliūnu.

Varžybas vainikavo įvairūs konkursai. Visuose konkursuose (atšokusio kamuoliuko smūgiai) pirmavo Edgaras Mockus. Tiksliausiai servavo Artūras Žalys. Stipriausio servo konkursą laimėjo Žydrūnas Brazdeikis, pagerinęs klubo rekordą 148 km/val. Emocionaliausiu žaidėju pripažintas Audrys Leščius. Džiugina, kad daugelio minėtų tenisininkų atžalos taip pat lanko teniso treniruotes. Tai teikia vilčių uostamiesčio teniso ateičiai.