Sausakimšoje arenoje "Žalgiris" pratęsė pergalių seriją

Kauno „Žalgirio“ (4-0) komanda dar kartą pademonstravo nugalėtojų mentalitetą, o jai nugalėti nesutrukdė net fantastiškas varžovų pataikymas iš toli, rašo basketnews.lt.

Joano Plazos auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 92:87 (20:27, 27:24, 25:14, 20:22) parklupdė Milano „Emporio Armani“ (2-2) krepšininkus bei padovanojo pergalę broliams Lavrinovičiams jų gimtadienio proga.

Iki mačo pabaigos likus žaisti minutę šeimininkų pranašumas siekė 3 taškus (89:86). Netrukus penktąją asmeninę pražangą gavo Paulius Jankūnas, o jam iškritus varžovai net tris kartus po netaiklių metimų atsikovojo kamuolį puolime.

Visgi Malikas Hairstonas nepagavo kamuolio ir italai išleido progą išlyginti rezultatą. Tokią galimybę varžovams sugražino viena pramesta Kšištofo Lavrinovičiaus bauda.

„Emporio Armani“ galėjo tritaškiu išplėšti pergalę, kadangi „Žalgiris“ nusprendė neprasižengti prieš Keithą Langfordą, bet pastarojo šūvis iš toli buvo netikslus. Pergalę įtvirtino dvi taiklios Oliverio Lafayette'o baudos.

Nepaisant 14 tūkst. arenoje susirinkusių žiūrovų, „Emporio Armani“ rungtynes pradėjo nesusikaustę ir jau prasidėjus antrajam kėliniui turėjo dviženklį pranašumą. Nuo tada „Žalgiriui“ persverti rezultatą pavyko tik trečiajame ketvirtyje sužaidus tris minutes.

„Žalgiris“: Oliveris Lafayette'as 17 (3/3 trit.), Ibrahimas Jaaberas 11, Kšištofas Lavrinovičius 10, Darjušas Lavrinovičius 9, Marko Popovičius 9 (0/5 trit.), Tremmellas Dardenas 9, Paulius Jankūnas 9.

„Emporio Armani“: Keithas Langfordas 24, Malikas Hairstonas 21, Antonis Fotsis 11, Alessandro Gentile 11.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais kitą penktadienį (11.09), kuomet išvykoje surems ginklus su Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkais.