"Rockets" be Donato Motiejūno nugalėjo "Bobcats" krepšininkus

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate šeštadienį "Houston Rockets" komanda, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas, namuose 109:95 (32:27, 30:24, 17:26, 30:18) įveikė "Charlotte Bobcats" krepšininkus.

"Rockets" komandai (26 pergalės/23 pralaimėjimai) Patrikas Patersonas (Patrick Patterson) ir Čandleris Parsonsas (Chandler Parsons, 10 atk. kam.) pelnė po 24, Džeimsas Hardenas (James Harden, 11 atk. kam., 11 rez. perd.) - 21, o Emeras Ašikas (Omer Asik, 15 atk. kam.) - 19 taškų.

D. Motiejūnas nežaidė.

"Bobcats" ekipai (11/35) 24 taškus pelnė Kemba Volkeris (Kemba Walker), 20 - Ramonas Sešnsas (Ramon Sessions), po 15 - Džeraldas Hendersonas (Gerald Henderson) ir Džefas Teiloras (Jeff Taylor).

"Rockets" Vakarų konferencijoje užima aštuntąją vietą, o "Bobcats" ekipa Rytų konferencijoje žengia priešpaskutinė, 14-a.

Absoliuti lygos lyderė "San Antonio Spurs" komanda namuose 96:86 nugalėjo "Washington Wizards" ekipą.

San Antonijaus klubas iškovojo dešimtąją pergalę iš eilės, o pergalių namuose seriją pratęsė iki 18.

"Spurs" komandai (38/11) Tonis Parkeris (Tony Parker, 12 rez. perd.) pelnė 19, o Denis Grynas (Danny Green) - 15 taškų.

Antrajame kėlinyje, užgriuvus varžovui, kelio ir kulkšnies traumas patyrė "Spurs" aukštaūgis Timas Dankanas (Tim Duncan).

"Wizards" ekipai (11/35) 21 tašką pelnė Džonas Volas (John Wall, 9 rez. perd.).