Roberta Mizgerytė - savaitės naudingiausia

Rekordiniu ritmu praėjusią savaitę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) žaidusi Klaipėdos "Fortūnos" lyderė Roberta Mizgerytė buvo pripažinta naudingiausia (MVP) turo krepšininke.

Ji sensacingoje dvikovoje su Marijampolės "Sūduva" per 39 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, blokavo 2 metimus ir surinko 34 naudingumo balus, o jos vedamas uostamiesčio klubas po trejų metų pertraukos namų rungtynėse 87:66 užtikrintai nukovė pirmenybių čempiones.

Tuo pačiu "Fortūnai" tai buvo pirmoji pergalė 2018-aisiais metais po penkių pralaimėjimų iš eilės.

Iki geriausio karjeros naudingumo rodiklio R. Mizgerytei pritrūko vos vieno balo - sezono pradžioje vykusiame mače su Šiaulių "Šiauliais-Universitetu" ji surinko 35 naudingumo balus. Klaipėdietės rezultatyvumo rekordas - 26 taškai.