Rimo Kurtinaičio treniruojama "Chimki" komanda nepateko į Vieningosios lygos finalą

Vieningosios krepšinio lygos varžybų penktosiose pusfinalio rungtynėse penktadienį Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities "Chimki" (Rusija) komanda namuose 64:87 (17:17, 20:20, 10:22, 17:28) nusileido Maskvos CSKA (Rusija) krepšininkams ir pralaimėjo seriją 2-3.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 37:37, o po trijų kėlinių CSKA pirmavo 59:47. 34-ąją min. svečiai padidino savo persvarą iki 19 taškų (67:48).

CSKA ekipai po 14 taškų pelnė buvęs žalgirietis Sonis Vymsas (Sonny Weems) ir Viktoras Chriapa (7 atk. kam.), 12 - Zoranas Ercegas, 11 - Andrejus Voroncevičius.

"Chimki" komandai 14 taškų pelnė Krešimiras Lončaras, 13 - Džeimsas Ogastinas (James Augustine), 11 - Zoranas Planiničius, 10 - Sergejus Monia (7 atk. kam.).

CSKA finale iki trijų pergalių susitiks su Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) komanda, kuriai atstovauja Mantas Kalnietis ir Simas Jasaitis. Pirmosios rungtynės vyks pirmadienį.